Seriale z czterech stron świata. Jakie egzotyczne produkcje można zobaczyć na Netflix?

Chcieliście kiedyś zobaczyć serial z Korei, Tajwanu lub Jordanii? Netflix daje wam taką możliwość! W naszej galerii znajdziecie 10 serialowych propozycji, które stworzono w nietypowych lub egzotycznych miejscach na świecie! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Netflix to globalny fenomen, który zrewolucjonizował rynek filmów i seriali. Serwis jest bardzo popularny również w Polsce. Widzowie z naszego kraju najchętniej sięgają po najpopularniejsze produkcje z USA i Europy. Warto jednak czasem skorzystać z tego, że Netflix to serwis międzynarodowy, w którym znajdziemy produkcje z całego świata!

7 kultowych seriali, które zadebiutowały w 2011 roku!Zobacz więcej

Mimo że największą popularnością cieszą produkcje z USA, to Netflix cały czas stawia również na swoje oddziały regionalne. Globalny sukces osiągnęły przecież takie produkcje jak niemiecki "Dark", francuski "Lupin" czy brytyjski "The Crown". Dobre seriale nie powstają jednak tylko i wyłącznie w bogatych krajach Zachodu. W bibliotece Netflix znajdziemy jednak także seriale stworzone m.in. w Izraelu, Jordanii, Korei czy na Tajwanie.

Sprawdźcie naszą galerię, w której znajdziecie 10 serialu z różnych stron świata, które dostępne są w bibliotece Netflix w Polsce. Każdy znajdzie tam coś dla siebie! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×