Serialowe adaptacje książek Stephena Kinga w styczniu tylko na CBS Action!

Znaczna część twórczości Stephena Kinga doczekała się swoich serialowych i filmowych adaptacji. W styczniu zobaczymy "Pożeraczy czasu" i "Martwą strefę".

Multimedia

Niewidoma dziewczynka, nauczycielka, mechanik, muzyk, tajemniczy pisarz, amator marihuany, bizneswoman i niezrównoważony mężczyzna w garniturze to bohaterowie miniserialu „Pożeracze czasu”. Pasażerowie samolotu lecącego do Bostonu po przebudzeniu odkrywają, że wszyscy poza nimi zniknęli. Wśród ocalałych jest także pilot. Próbuje on skontaktować się z wieżą kontrolną, ale wszystkie częstotliwości milczą. W końcu pasażerowie postanawiają, że najlepiej będzie wylądować na pobliskim lotnisku. Okazuje się jednak, że ono też jest opustoszałe, a cały otaczający ich świat jest wymarły…

Z biegiem wydarzeń dowiadują się, że w trakcie snu pasażerów, samolot, którym lecieli przekroczył tajemne wrota i znalazł się w innym czasie. Tutaj każda materia traci w końcu swoje właściwości i zostaje wchłonięta, a odpowiedzialne są za to pożerające wszystko na swojej drodze monstra - langoliery. Ocaleli pasażerowie lotu zakładają, że przeżyli tylko dzięki temu, że w momencie przekraczania wrót czasu spali. Teraz liczą, że jeśli w drodze powrotnej znowu uda im się zasnąć, wrócą do rzeczywistości. Jednak jedna osoba musi poświęcić swoje życie. Ktoś musi zostać przytomny i sterować samolotem.

„Martwa strefa” to historia nauczyciela Johnny’ego Smitha, który pewnej nocy ulega ciężkiemu wypadkowi. W efekcie rozległych obrażeń zapada w śpiączkę, z której budzi się po pięciu latach. Okazuje się, że poza utratą kilku lat życia, pracy i ukochanej, coś zyskał – umiejętność przewidywania zdarzeń. Kolejne wizje na początku wydają się być darem, jednak z biegiem czasu okazują się przekleństwem.

Początek serialu przybliża widzom głównego bohatera, między innymi jego dzieciństwo i pierwszą wizję wypadku na lodowisku. W jednym z kolejnych odcinków Johnny zajmuje się treningiem szkolnej drużyny hokejowej, a pod swoje skrzydła bierze lidera sportowej reprezentacji. Johnny przeczuwa, że życie chłopaka jest zagrożone, mimo że jest on okazem zdrowia.

Miniserial „Pożeracze czasu” na CBS Action 1 stycznia o 7:30 i 9:15.
Powtórka pierwszego odcinka 23 stycznia o 20:00 i drugiego 24 stycznia o 20:00.

  1. sezon serialu "Martwa strefa" od 21 stycznia w dni powszednie o 22:00.
    Powtórki w nocy o 1:00. W soboty maraton z serialem od 8:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×