"Sex and Authority". Tancerze "You can dance" stworzyli sztukę interaktywną! Premiera 21 stycznia

Utalentowani i docenieni w kraju i za granicą tancerze programu TVN "You can dance – po prostu tańcz" wystawią pierwsze interaktywne przedstawienie, które łączy taniec oraz grę aktorską, w Polsce! Premiera już 21 stycznia w Warszawie. Marcin Mroziński, twórca i reżyser przedstawienia "Sex and Authority" wprowadza do świata polskiej sztuki nową jakość!

Multimedia

Marcin Mroziński, Kuba Józwiak, Paweł Kułaga, Zyta Bujacz-Dziel, Adrianna Kawecka, Natalia Madejczyk oraz Yuriy Kalynych to wyselekcjonowana grupa najlepszych tancerzy w Polsce. Łączy ich pasja, zaangażowanie oraz program „You Can Dance”, który okazał się dla nich przepustką do elitarnego kręgu wielkiej sztuki. Od zakończenia programu pracowali przy popularnych produkcjach telewizyjnych w roli choreografów (You Can Dance, Mali Giganci), występowali na deskach uznanych teatrów takich m.in. Cirque du Soleil, Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr Roma, Teatr Muzyczny oraz Opera Kameralna w Warszawie. Każdy z nich osiągnął sukces w swojej dyscyplinie tańca. Teraz złączyli się aby wspólnie stworzyć dzieło. Pierwszą, interaktywną sztukę która łączy taniec oraz grę aktorską w Polsce!

Kariera po "You can dance". Co robią uczestnicy po zakończeniu programu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sztuka „Sex and Authority” zabierze widzów w świat przygód i emocji do tajemniczego Domu Komnat. Dzięki temu każdy z nich stanie się częścią tego niezwykłego wydarzenia artystycznego. W każdym z pomieszczeń wspomnianego Domu Komnat równolegle będą odgrywać się sceny. Poprzez sztukę tańca oraz grę aktorską zostanie zaprezentowana historia kilku postaci. Widz po zapoznaniu się z charakterem sztuki już od pierwszych minut będzie mógł podjąć decyzję za którym z tancerzy chce podążać. W każdej chwili będzie mógł zmienić decyzję. Dzięki temu każda osoba biorąca udział w przedstawieniu będzie brała w nim czynny udział. Specjalnie na tę okazję aranżacja hotelu, w którym jest wystawiane przestawienie jest zmieniona, tak aby przenieść widzów do krainy tajemniczości oraz grozy. Całość wydarzenia wzbogaci wyjątkowa oprawa muzyczna. To pionierskie wydarzenie, które zostanie pokazane w ośmiu miastach w Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Białymstoku. W drugiej połowie roku planowana jest trasa zagraniczna po Europie.

Premiera sztuki już 21 stycznia w hotelu Novotel w Warszawie. Kolejne miejsca to:

  • 17-18.02.2017 r. - Wrocław Novotel Centrum, ul. Powstańców Śląskich 7

  • 24-25.02.2017 r. - Łódź Novotel Centrum, ul. Piłsudskiego 11A

  • 03-04.03.2017 r. - Katowice Novotel Centrum, Aleja Roździeńskiego 16

  • 10-11.03.2017 r. - Kraków Novotel City West, ul. Armii Krajowej 11

  • 17-18.03.2017 r. - Poznań Novotel Centrum, Plac Andersa 1

  • 24-25.03.2017 r. - Gdynia Mercure Centrum, ul. Armii Krajowej 22

  • 28-29.04.2017 r. - Białystok Ibis Styles, Aleja Piłsudskiego 25

  • 05-06.05.2017 r. - Warszawa Novotel Centrum, ul. Marszałkowska 94

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×