"Sex Education 3". W nowych odcinkach zobaczymy Otisa z zupełnie innej strony! Uwielbianego bohatera czeka wiele zmian

Wrzesień to czas powrotu do szkół. Już wkrótce kolejny rok szkolny rozpoczną uczniowie Liceum Moordale. Co czeka głównego bohatera w nowych odcinkach "Sex Education"? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Sex Education" - Otis w nowych odcinkach

Już niedługo na Netfliksie pojawią się nowe odcinki niezwykle popularnego serialu "Sex Education". Głównym bohaterem serii jest Otis Milburn, w którego rolę wciela się Asa Butterfield. Jak donosi portal Inews, sam aktor zapowiada, że w nowych odcinkach zobaczymy jego bohatera od zupełnie innej strony, niż mieliśmy okazję go poznać do tej pory. Uwaga na spoilery dotyczące 2. sezonu!

Netflix pokazał zwiastun nowego sezonu! Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko!Zobacz więcej

Na początku trzeciego sezonu zobaczymy, że Otis spotyka się z Ruby (w tej roli Mimi Keane), z którą stracił dziewictwo w poprzednich odcinkach. Życie w nowej relacji nie jest dla nastolatków łatwe - dziewczyna Otisa okazuje się być zaborcza i próbuje zmusić chłopaka do zmiany, jej zdaniem "obciachowego", stylu ubierania. Główny bohater asertywnie stawia granicę.

- Staje w swojej obronie. Miło jest widzieć go z tej strony. I staje się bardziej pewny siebie. - komentował Asa Butterfield.

Które seriale na Netfliksie są warte uwagi? Internauci podpowiadają!Zobacz więcej

To z resztą nie jedyne wyzwanie, jakie los postawi przed Otisem w 3. sezonie. Jego mama jest w ciąży, a jakby to było za mało zmian w życiu tej dwójki, ojciec dziecka, Jakob (Mikael Persbrandt) i jego córka Ola (Patricia Allison), z którą Otis przez moment utrzymywał bliższą relację, wprowadzają się Milburnów. To kolejny bodziec, który sprawia, że rozwój Otisa jeszcze bardziej przyspiesza.

- Myślę, że jednym z wielkich kroków dla niego jest rozwój jego relacji z mamą, większe zaufanie do niej, wspieranie jej i bycie mniej samolubnym - zapewnia Asa Butterfield.

Eric wraca do korzeni! Ta podróż zmieni go na zawszeZobacz więcej

Trzeci sezon rozpocznie się początkiem kolejnego roku szkolnego. Otis zaczął uprawiać przygodny seks, Eric i Adam oficjalnie są parą, a Jean spodziewa się dziecka. Tymczasem Hope, nowa dyrektorka, stara się przywrócić Moordale chwałę, Aimee odkrywa feminizm, Jackson się zakochuje, a usunięta wiadomość głosowa nadal pozostaje w mocy. W tym sezonie poznamy też zwierzęta zbliżające pary, sprawdzimy nowe teorie o obcych, spróbujemy sromokształtnych babeczek i wiele razy zobaczymy w akcji panią Groff.

Na kilka godzin przed premierą nowego sezonu, Netflix opublikował kolejny zwiastun! Znajdziecie go poniżej:

Premiera nowych odcinków "Sex Education" już 17 września, wyłącznie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×