Showmax znika z polskiego rynku! Kiedy serwis przestanie być dostępny?

To już pewne! Showmax zniknie z polskiego rynku VOD! Znamy oficjalną datę zamknięcia serwisu. Sprawdź!

Multimedia

Showmax znika z polskiego rynku!

Już od dłuższego czasu można było usłyszeć głosy, że Showmax nie wytrzymuje konkurencji z potentatami na rynku VOD - Netfliksem i HBO GO. Mało kto spodziewał się jednak, że serwis rodem z Południowej Afryki tak szybko znikie z polskiego rynku. Dopiero co miał przecież premierę głośny film pt. "Plagi Breslau", a także co jakiś czas pojawiały się doniesienia o nowych produkcjach, które mogą pojawić się na platformie w 2019 roku.

Abstrachuje kręcą serial dla Showmax! Kiedy premiera? [TYLKO U NAS! SZCZEGÓŁY+WIDEO]Zobacz więcej

Teraz jednak już wszystko stało się jasne! Showmax znika z Polski. Informacja ta została podana w oficjalnym komunikacie przez Magdalenę Marzec, communications managera Showmax w Polsce. Oto jego tresć:

31 stycznia 2019 r. Showmax wycofuje się z Polski, a usługa przestanie być dostępna. Jest to następstwem strategicznej wizji właściciela Showmax – Naspers Group, o wycofaniu się z działalności w sektorze rozrywki wideo prowadzonej w ramach MultiChoiceGroup, do której włączony został Showmax. Pomimo dobrych wyników i popularności serwisu, dalszy rozwój Showmax Polska, jako jedynej firmy działającej w obszarze wideo poza Afryką, nie mieści się w ramach przyjętej strategii zarówno MCG, która koncentruje się na kontynencie afrykańskim, jak i Naspersa. Showmax Africa nadal będzie działać jako część MultiChoiceGroup. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim partnerom, klientom i zespołowi Showmax, którzy wspierali firmę od momentu powstania prawie dwa lata temu i przykro nam, że ta historia się już kończy.

Olśniewająca Małgorzata Kożuchowska i uwodzicielska Maria Dejmek na premierze nowego filmu Patryka Vegi! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Showmax przetrwał w Polsce niecałe dwa lata. Jego zniknięcie z polskiego rynku z pewnością jest sporą stratą dla branży VOD w naszym kraju. Południowoafrykański serwis mocno stawiał na polskie produkcje, a takie hity jak "Rojst" czy "Ucho prezesa" cieszyły się ogromnym uznaniem widzów i krytyków. Subskrybenci platformy będą mieli do niej dostęp jeszcze do 31 stycznia 2019 roku, po tej dacie platforma zostanie zamknięta. Jak oceniacie decyzję właścicieli serwisu?

Prezes wraca po rekonwalescencji! Sprawdź, co wydarzy się w 4. sezonie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Showmax znika z polskiego rynku VOD - 31 stycznia 2019 roku platforma zostanie zamknięta!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×