"SIerocki na sobotę". Nowy program muzyczny w TVP2! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Telewizyjna Dwójka przygotowała niespodziankę dla swoich widzów. Już w sobotę, 29 września, o 22:10 odbędzie się premiera programu muzycznego "Sierocki na sobotę". Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"SIEROCKI NA SOBOTĘ" - PREMIERA W SOBOTĘ, 29 WRZEŚNIA, O GODZINIE 22:10 NA ANTENIE TVP2

Już w sobotę Dwójka zaprasza miłośników muzyki tanecznej na wyjątkowy program „Sierocki na sobotę”, w którym widzowie zobaczą występy artystów z Polski i z zagranicy, zarejestrowane podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej Kielce 2018, Wakacyjnej Trasy Dwójki oraz Koncertu Roztańczony PGE Narodowy 2018. Cykl składa się z 10 odcinków, a każdy z nich trwać będzie 60 minut. Program poprowadzi Marek Sierocki.

Niezwykłe talenty w Świętokrzyskiem i na Dolnym Śląsku [FRAGMENT PROGRAMU+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Program "Sierocki na sobotę" prezentuje fragmenty występów artystów z Polski i zagranicy zarejestrowane podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach oraz koncertu Roztańczony PGE Narodowy w Warszawie. Nagrania zostały opatrzone zapowiedziami nagranymi w studiu na greenboksie oraz komentarzem offowym.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • marcin (gość)

    nie wierzę że Pan Marek promuje taki program.Nawiasem mówiąc to widzę uwstecznienie od 2 lat w TVP.Zamiast emitować wartościowe koncerty, disco polo owładnęło publiczną telewizję. Porażka, ale głupim narodem łatwiej rządzić.

    17.11.2018 23:18
  • julia (gość)

    ok pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie - milej niedzieli zycze - dobranoc

    14.10.2018 00:27
  • julia (gość)

    aaaa jest taka piosenka - Wszyscy Polacy to jedna rodzina - no to jest disco polo - i co ? te piosenke tez trzeba ukamieniowac- ? ok zgoda - te nowe teraz to tylko teksty o pupciach - zenada - ale stare disco polo mialo teksty z sesem

    14.10.2018 00:25
  • julia (gość)

    a wlasciwie po co tam poszli - wiedzieli co bedzie - mieli rozpiske

    14.10.2018 00:14
  • julia (gość)

    ok w programie Sierockiego zwrocilam uwage tylko na widownie - muly - bo przy kazdym rytmie nozki lataja - podoba mi sie czy nie - ale jestem to korzystam - widzialam ze jakies 4 rece do gory poszly ale na boki popatrzeli i rece opadly - bylo tak - se monitoring mozna zobaczyc hahaha - zart z monitoringiem - ale wstyd jak sie widzowie zachowali

    14.10.2018 00:12
  • julia (gość)

    pisze tak bo trzeba byc tolerancyjnym - zaznaczam ze moj typ muzyki to dobry a nawet ostry rock - ale toleruje kazda muze - a i jeszcze uwielbiam reggae - ale niestety nie kazdy to umie tanczyc - disco polo - umiarkowanie - glupie teksty - ale np - do tanca bo widzialam mlodych jak pieknie tanczyli - piosenki typu Holecki i jacys - ale na impreze super

    14.10.2018 00:05
  • julia (gość)

    no wlasnie - nawet mlodziez nie bedzie umiala tanczyc w parze przy piosence Lisowskiej czy Margaret - a wiadomo ze wiekowi siedza - a czy ma ktos jakies waty do piosenek typu - Szla dzieweczka do laseczka .......-itp? mlodzi wesela organizuja - jaka muzyke zapoodaja gosciom - czyli ciociom babciom dziadkom itp?

    13.10.2018 23:58
  • julia (gość)

    a z innej strony patrzac - zrobic impreze w lokalu - czy to urodzinowa z goscmi w roznym wieku - to jaka muzyke puscic by potanczyl mlody i stary?

    13.10.2018 23:50
  • julia (gość)

    eech - nie ma jak dobry stary rock - mlodzi lataja po necie -i sluchaja wlasnie piosenek z lat 80 - 90 a i nawet wczesniej - wspaniale reggae - a raz mlody chlopak powiedzial ze wspolczesna muzyka to komercja - cos w tym jest

    13.10.2018 23:41
  • Julia (gość)

    program fajny ale publicznosc dretwa jakby na sile zbierana - wstyd jak mozna przy takich rytmach stac i miec skwaszone miny?

    13.10.2018 23:22
  • Tomasz Morel (gość)

    Przykro mi to mówić bo szacunkiem darzę p. Sierockiego, ale to żenujące mówiąc krótko.

    13.10.2018 23:04
  • Ja (gość)

    Dokąd zmierzasz POLSKA MUZYKO? ! Panie Sierocki wielkie rozczrowanie. ☹️

    06.10.2018 23:17
  • Gość (gość)

    A dlaczego nie? To muzyka co niby "nikt nie słucha" a wszyscy znają. Przepraszam, ale skoro to Twój idol, to pisz poprawnie Jego nazwisko...

    06.10.2018 23:14
  • Gość2 (gość)

    I ja z moją dziewczyną również zwątpiliśmy że Sierocki promuje discopolo a dzisiejszego wieczoru6-10-2018 powtarzają w TVP2 program pt. Roztańczony Narodowy jako premiera . Kpiny sobie robią.

    06.10.2018 23:09
  • Gość (gość)

    Nie wierzę, że Sierodzki promuje disco polo, jestem załamany, mój idol i krytyk muzyczny😱😨