"Simpsonowie" ocenzurowani na Disney+. Wszystko przez kontrowersyjną postać

"Simpsonowie" pojawią na Disney+. Na platformie będzie można obejrzeć wszystkie odcinki poza jednym! Wszystko przez kontrowersyjną postać.

Multimedia

"Simpsonowie" na Disney+

"Simpsonowie" to kultowa animacja, która jest emitowana od 1989 roku. Kreskówka pokazuje codzienność Amerykanów w krzywym zwierciadle i często komentuje wydarzenia polityczne i kulturowe.

Serial trafi na Disney+, jednak zostanie tam ocenzurowany. Na platformie dostępne będą wszystkie odcinki poza jednym! Którym?

IKEA odtworzyła kultowe wnętrza z seriali! Jak wyszło?Zobacz więcej

Abonenci Disney+ nie zobaczą epizodu "Stark Raving Dad" z 1991 r, w którym Homer trafia do zamkniętego szpitala psychiatrycznego. Simpson zostaje umieszczony w pokoju z sympatycznym wielkoludem, który uważa się za... Michaela Jacksona! Rysunkowy bohater naśladuje ruchy i zachowanie króla popu. Nie byłoby w tym nic skandalicznego, gdyby nie fakt, że głosu użyczył mu... Michael Jackson właśnie! W napisach końcowych został wpisany jako John Jay Smith.

Producenci "Simpsonów" zdecydowali się wymazać ten odcinek z historii serialu po premierze "Leaving Neverland".

To nasza książka i jeśli chcemy, możemy z niej usunąć jeden rozdział – zaznaczył w rozmowie "Wall Street Journal" producent James L. Brooks.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×