"Skandal". 5. sezon serialu z Kerry Washington od 9 stycznia na FOX!

"Skandal" pojawi się na antenie FOX już w styczniu 2016 r. Piąty sezon serialu będzie można oglądać w każdą sobotę o godz. 20:05.

Multimedia

Każdy ma swoje sekrety… a Olivia Pope (Kerry Washington) całe swoje zawodowe życie poświęca na ochronę tajemnic i wizerunku osób publicznych, znanych, bogatych czy u szczytu kariery. Jest specjalistką od wyciszania sytuacji kryzysowych, zanim wydostaną się na światło dzienne. Zna sekrety i grzeszki swoich klientów, ale broni ich prywatności i dba o ich spokój. Pope jest pierwszą specjalistką, do której dzwonią, by ukryć lub zatuszować swoje błędy i potencjalne skandale. W swoim fachu Pope jest najlepsza. Spektakularne sukcesy zawdzięcza jednej podstawowej i niezłomnej regule – zawsze ufa intuicji. Ona i jej partnerzy są całkowicie oddani swojej pracy i cokolwiek robią – jedzą, piją, śpią czy oddychają – przyświeca im jeden cel: opanowanie kryzysu. Codziennie ścigają się z czasem, żeby tłumić małe problemy zanim staną się olbrzymimi katastrofami. Nazywają siebie „gladiatorami w garniturach”, jednak nadal są tylko ludźmi. Powoli jednak na gladiatorskich zbrojach Oliwii i jej załogi zaczynają pojawiać się drobne pęknięcia i rysy… Zespół Pope tworzą niezwykłe osobowości, a wśród nich: skrywająca prywatne tajemnice młodziutka pani prawnik, Quinn Perkins (Katie Lowes), były pracownik CIA, haker Diego „Huck” Munoz (Guillermo Diaz) oraz nowy nabytek – były aktywista społeczny i zwolennik prawdy Marcus Walker (Cornelius Smith Jr.).

W piątym sezonie "Skandalu" Olivia i jej team nadal obracają się w kręgach najwyższej władzy w Waszyngtonie. Tutaj zagłębiają się w tajemnice Białego Domu, w którym spotykają się między innymi z politycznym monstrum – szefem sztabu prezydenta Cyrusem Beenem (Jeff Perry), którego miejsce na jakiś czas zajęła Elizabeth North (Portia de Rossi) oraz ich dawną koleżanką, Abby Whelan (Darby Stanchfield), która obecnie pełni rolę sekretarza prasowego Białego Domu.

Wszystko wskazuje na to, że związek prezydenta Fitza (Tony Goldwyn) z Mellie (Bellamy Young) ulegnie wreszcie rozwiązaniu. Na niekorzyść działa czas, a Fitz i Olivia muszą podjąć decyzję o ślubie, zanim kobieta będzie zmuszona do zeznawania w sprawie swojego ukochanego.

Piąty sezon serialu "Skandal" od 9 stycznia o godz. 20:05 na FOX!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×