"Skandal" odcinek 3. Sprawa Amandy Tanner komplikuje się

W 3. odcinku serialu "Skandal" kontynuowany będzie wątek Amandy Tanner. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdźcie!

Multimedia

"SKANDAL" ODCINEK 3. W CZWARTEK, 25.06.2015 O GODZ. 21:25 W TVP2

W serialu "Skandal" każdy odcinek to nowa intrygująca sprawa, którą zajmuje się bezkompromisowa Olivia Pope (Kerry Washington). Kontynuowane są jednak także wątki, rozpoczęte w poprzednich epizodach.

Jednym z nich jest sprawa Amandy Tanner (Liza Weil) - byłej kochanki prezydenta Stanów Zjednoczonych Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn), która w 3. odcinku serialu dodatkowo się skomplikuje. Między Olivią a sekretarzem kancelarii prezydenta, Cyrusem Beene (Jeff Perry) dochodzi do konfliktu. Olivia jest podejrzana o szantaż.

Tymczasem do Olivii zgłasza się jej przyjaciółka Sandra, której syn Travis został oskarżony o gwałt. Sandra i Olivia są przekonane o niewinności Travisa, jednak chłopak, przyzwyczajony do bezkarności, antagonizuje ławę przysięgłych. Sprawa wydaje się beznadziejna, zwłaszcza że dziewczyna odmawia przyjęcia wysokiego odszkodowania za wycofanie oskarżenia.

CZYTAJ TAKŻE: "SKANDAL" ODCINEK 4. OLIVIA ANGAŻUJE SIĘ W SPRAWĘ LATYNOSKIEGO DYKTATORA [ZDJĘCIA] SERIAL "SKANDAL" Z KERRY WASHINGTON W TVP2

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×