"Skradzione serce". Jakie inne telenowele oprócz kolumbijskiego serialu warto zobaczyć na Netflixie? Zobacz nasze zestawienie!

"Skradzione serce" to kolumbijska propozycja, którą znajdziecie na Netflixie. Serial opowiada historię Simona, który traci żonę. Jego ukochana zostaje zabita, a jej serce - sprzedane. Intrygująca historia wciągnęła już wielu widzów. Jakie inne telenowele warto zobaczyć na tej platformie streamingowej? Dowiesz się tego z naszej galerii!

Multimedia

"Skradzione serce" i inne telenowele na Netflixie

"Skradzione serce" to serial platformy Netflix, w którym przyglądamy się historii śmierci kobiety. Kiedy Simon niespodziewanie traci swoją żonę, czuje, że musi coś zrobić. Nie jest w stanie po prostu zapomnieć. Tak mężczyzna trafia na ślady podziemnego handlu organami. Jego ukochana zostaje zamordowana z premedytacją, a jej serce wycięte. Wszystko to zaplanowana akcja, za którą zapłacono. Serce otrzymała żona biznesmena. Poszukiwania Simona i ścieżki nieprzewidywalnego losu doprowadzają go do Camili. Tak nieświadomie zakochuje się w kobiecie, która żyje dzięki sercu jego żony.

Serialowa para jest naprawdę małżeństwem! Co jeszcze wiemy o aktorach z kolumbijskiego thrillera? Zobacz więcej

Co warto obejrzeć na Netflix?

Jeżeli podobał wam się serial "Skradzione serce" i szukacie teraz innej ciekawej propozycji na seans, to przychodzimy z pomocą. Wśród telenoweli, które znajdziecie na Netflixie, warto wymienić m.in. "Kto zabił Sarę?". Jest to historia Alexa, który traci siostrę. Bohater chce dowiedzieć się, kto ją zabił. Wszystko jednak idzie w zupełnie innym kierunku, bo zostaje on wrobiony w morderstwo. Czy uda mu się znaleźć sprzymierzeńca, oczyścić swoje imię i odkryć prawdę na temat zabójstwa?

Nie jest to jedyna serialowa podpowiedź.Więcej propozycji znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Czy "Skradzione serce" podbiło też wasze serca?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×