"Ślepnąc od świateł". Kamil "Saful" Nożyński znowu rapuje! Szykuje solową płytę? Posłuchajcie Safula Dix37 na bicie!

Kamil "Saful" Nożyński, czyli aktorskie odkrycie serialu Krzysztofa Skoniecznego pt. "Ślepnąc od świateł", zanim został aktorem był raperem. Ostatnio na próżno było szukać nowych utworów z udziałem Safula, jednak aż do teraz! Posłuchajcie Safula Dix37 na bicie!

Multimedia

W momencie, gdy Kamil "Saful" Nożyński pracował nad "Ślepnąc od świateł", jego muzyczna aktywność została ograniczona niemal do zera. Teraz zaczyna się to stopniowo zmieniać, bowiem otrzymaliśmy utwór, w którym można znaleźć gościnną zwrotkę Safula Dix37!

Saful dograł się do numeru Marcinka 3Z pt. "Sub Rosa". Co prawda nie wiemy, czy zwrotka Kamila Nożyńskiego na tę płytę została zarejestrowana jeszcze przed startem zdjęć do serialu HBO czy jest nowa, ale nie zmienia to faktu, iż jest to najnowsze nagranie Safula od dawna.

Nożyński, Malikowska i Beler opowiadają o serialowym hicie Krzysztofa Skoniecznego [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O powrocie do rapu coraz głośniej wspomina też sam Kamil Nożyński. Niedawno raper, który związany jest z warszawską formacją Dixon 37, pochwalił się Złotą Płytą za krążek "Lot na całe życie", a następnie zamieścił zdjęcie, które opatrzył podpisem:

Właśnie dostałem mix mojego nowego numeru, który nagrałem z duetem producenckim Sampler Orchestra. Brzmi jak powinno ;) Jeszcze nie wiemy czy będziemy to puszczać jako wolny singiel czy to część większej całości. Idzie nowe, a pomysły na następne numery też są. Za nowe projekty!

Czekacie na rapowe dokonania Kamila Nożyńskiego? Chcecie więcej kawałków Safula?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×