"Ślub od pierwszego wejrzenia 1". Ewa Kraka u boku Darka miłości nie odnalazła. Jej serce skradły pieski i córeczka. Co u niej słychać?

Ewa Kraka w 1. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" próbowała odnaleźć partnera i stworzyć prawdziwą relację. Niestety ostatecznie uczestniczka rozwiodła się ze swoim programowym mężem. Teraz miłością dzieli się ze swoją córeczką oraz pieskiem. Jak teraz wygląda?

Multimedia

Ewa Kraka to uczestniczka 1. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta na ślubnym kobiercu spotkała się Darka Stanuchowskiego. To właśnie oni wzbudzali najwięcej emocji wśród widzów. Właściwie od samego początku nie było między nimi chemii. Ewa przyznała, że było jej trudno, bo jej programowy partner nie potrafił się do niej zbliżyć i okazać uczuć. Po zakończeniu nagrań para rozstała się i poszła swoimi śnieżkami. Jak wygląda życie Ewy po telewizyjnym eksperymencie?

Pamiętacie uczestników pierwszej edycji? Sprawdziliśmy, co u nich słychaćZobacz więcej

Ewa Kraka. Co u niej słychać?

Po zakończeniu emisji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 1" Ewa Kraka zniknęła z telewizji. Nie zobaczyliśmy jej już więcej na ekranie. Uczestniczka nie związała się ze światem show-biznesu. Być może potrzebowała odpocząć po nieudanej próbie odnalezienia miłości. Musiało to być dla niej emocjonalnie wymagające doświadczenie. Fani Ewy mogą teraz śledzić jej działania w Internecie. Bohaterka reality-show zawodowo zajmuje się ubezpieczeniami. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się w mediach społecznościowych. Jej fanpage na Facebooku nazywa się "Pani Mocno Bezpieczna - Ewa Kraka". Ewa publikuje również filmiki na swoim kanale na YouTube. Po materiałach, które tam umieszcza widać, że niewiele się zmieniła od czasów "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Sprawnie i szybko doradzam w zakresie ubezpieczeń dla dzieci i dorosłych. Mam na uwadze dobro klienta i jego potrzeby. Każdego traktuję indywidualnie, dzięki czemu klienci są zadowoleni z mojej pomocy... – taki opis Ewa zamieściła na swojej stronie internetowej.

Metamorfoza Agnieszki Łyczakowskiej-Janik. "Mój mąż woli szatynki"Zobacz więcej

Co ciekawe, Ewa sporo wie na temat świadczeń nie tylko dla ludzi. Uczestniczka może poradzić również w kwestii ubezpieczeń dla zwierząt. Sama jest właścicielką pięknego pieska. Na Instagramie dzieli się zdjęciami swojej córeczki oraz czworonoga.

O życiu prywatnym Ewy za dużo nie wiemy. Oprócz tego, że wychowuje córeczkę, nic więcej nie mówi w Internecie. Czy udało jej się odnaleźć miłość?

W galerii znajdziecie więcej zdjęć Ewy, jej córeczki i pieska!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×