"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita i Adrian będą rodzicami! Zdradzili już płeć dziecka!

Anita i Adrian z 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" będą rodzicami! Radosną nowinę przekazali widzom weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN". Zdradzili już nawet płeć dziecka!

Multimedia

Jesienią 2018 r. w TVN mogliśmy oglądać 3. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Spośród trzech skojarzonych przez ekspertów par, tylko jedna pozostała w związku małżeńskim. Co więcej, Anita i Adrian wciąż są razem i... spodziewają się dziecka!

Żona Adriana ubiegała się o tytuł najpiękniejszej Polki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Od początku Adrian nie ukrywał swojego zauroczenia Anitą. Piękna tancerka od razu skradła jego serce. Sama także postanowiła dać sobie i Adrianowi szansę na udany związek. Wydawało się, że ta relacja może być trudna do utrzymania, ze względu na sporą odległość, jaka ich dzieli. Ona mieszka w Krakowie, a on swoje dotychczasowe życie budował w Szczecinie. Mimo to, oboje zdecydowali, że chcą pozostać w małżeństwie, a teraz, goszcząc w "Dzień Dobry TVN" ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami!

- Dość długo udało nam się utrzymać tę wiadomość w tajemnicy. Najpierw musieliśmy sami wszystko sobie ułożyć, a dopiero teraz możemy cieszyć się ze wszystkimi tym, co nas postało - wskazuje Anita. - Życie wywróciło nam się do góry nogami - dodaje Adrian. Para zdradziła także, że dziecko, którego się spodziewają to chłopiec. Gratulujemy!

Anita i Adrian wciąż są razem? Zobacz ich nowe zdjęcia! [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Uwielbiam na was patrzeć. i was słuchać jesteście super parę od pierwszego wejrzenia wam kibicowałam. Życzę wam zdrowego dzidziusia 😁😁😁😁😁💋

    25.02.2019 15:11
  • Marta (gość)

    Jestescie fantastyczna para.

    24.02.2019 19:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×