"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita i Adrian zostali oszukani i nie mają gdzie mieszkać?! Pomogli im internauci!

Anita i Adrian - jedyna szczęśliwa para połączona przez "Ślub od pierwszego wejrzenia" - spodziewają się dziecka i reorganizują swoje życie. Niestety, nie wszystko idzie gładko. Małżonkowie zostali oszukani! Co się stało?

Multimedia

Anita i Adrian z 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pielęgnują swoją miłość. W 1. rocznicę ślubu, wzięli drugi ślub. Kupili wspólnego psa, spodziewają się swojego pierwszego potomka i w końcu postanowili zamieszkać w jednym miejscu. Jak dotąd byli rozdarci między Krakowem, gdzie mieszkała Anita, a Szczecinem, z którego pochodzi Adrian.

Anita i Adrian wzięli drugi ślub! Kiedy urodzi się ich dziecko?Zobacz więcej

Para zdecydowała się zamieszkać w Szczecinie. W Krakowie chcę mieć jednak lokum, do którego będą mogli przyjeżdżać co jakiś czas. Niestety, właścicielka mieszkania, które mieli wynająć rozmyśliła się w ostatniej chwili. Adrian tak relacjonował całą sytuację w mediach społecznościowych:

Nie rozumiem w tym momencie ludzkich zachowań. Pani napisała wiadomość, że nie dojdzie do wynajmu. Cały dzień próbuję się do niej bezskutecznie dodzwonić, piszę SMS-y. Tak zwyczajnie jesteśmy w d**ie. Staramy się znaleźć nowe mieszkanie. Małe, żebyśmy mogli tam trzymać swoje rzeczy i przyjechać na kilka dni.

Na szczęście, szybko kryzys został zażegnany. Z wpisu Anity wynika, że przyczynili się do tego internauci. Małżonkowie znaleźli mieszkanie w Krakowie i teraz mogą spokojnie przygotowywać się na powitanie nowego członka rodziny.

Kochani! Naprawdę mamy ogromne szczęście! Dzięki waszemu zaangażowaniu i ogromnej pomocy udało nam się w 24 h znaleźć piękny kącik do którego będziemy mogli przyjeżdżać i odwiedzać Kraków! Po południu zobaczycie sami😊😊😊 W internecie mozna spotkać wiele nieprzyjemności i hejtu, ale jak widać moc życzliwości i pomocy również! Nawet ze zdwojoną siłą!

Potwierdza się, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a ludzka życzliwość wciąż jest na wagę złota.

Żona Adriana ubiegała się o tytuł najpiękniejszej Polki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×