"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak przechodzą poważny kryzys. Walczą o rodzinę, bo podzielił ich... Kraków!

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak mają za sobą trudny okres? Oni również przechodzili niedawno poważny kryzys w małżeństwie. Kłócili się m.in. o miejsce zamieszkania. Para mieszka aktualnie w Krakowie. Czy udało im się porozumieć?

Multimedia

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak uchodzili dotąd za szczęśliwe małżeństwo. Kiedy w mediach gruchnęła jednak informacja o rozwodzie Łukasza Kuchty z Oliwią Ciesiółką, czyli pary z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Szydłowska ujawniła, że jej małżeństwo również przechodzi poważny kryzys.

Anita Szydłowska komentuje rozstanie Łukasza Kuchty z Oliwią Ciesiółką! Też myślała o rozwodzie!Zobacz więcej

O kłopotach w związku i swoim życiu w Krakowie opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN". Z rozmowy dowiadujemy się, że Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak początkowo kłócili się o drobnostki. -*Te konflikty nasilały się z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania. Doprowadzały do tego, że przez kilka dni potrafiliśmy milczeć – opowiadał Adrian w "Dzień Dobry TVN". Jego rodzinnym miastem jest Szczecin, a Kraków "ma pewne względy, których nie może przetrawić".

Czy byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszli już do porozumienia? -*Nie jest jeszcze idealnie, ale się kochamy, więc chcemy walczyć - powiedziała Anita.

Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×