"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita zorganizowała baby shower, na którym pojawiła się jej koleżanka z programu!

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spodziewają się potomka. Tuż przed narodzinami synka, przyszła mama zorganizowała baby shower! Na imprezie pojawiła się inna uczestniczka programu!

Multimedia

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wzięli ślub i okazało się, że są dla siebie stworzeni! Teraz są małżeństwem już ponad rok i spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Anita i Adrian wzięli drugi ślub! Kiedy urodzi się ich dziecko?Zobacz więcej

Przyszła mama zorganizowała właśnie baby shower, w czasie którego spotkała się ze swoimi najbliższymi koleżankami. Co ciekawe, wśród nich była inna uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Agata. Dziewczyna nie zdecydowała się na przedłużenie małżeństwa z wybranym dla niej przez ekspertów Maciejem. Wygląda jednak na to, że zamiast męża, znalazła przyjaciółkę. Zdjęcia z imprezy Anita podpisała następująco:

Było wesoło, słodko, momentami wzruszająco, kameralnie i dokładnie tak jak chciałam❤🍼🍧🎂🥞🍍dziękuję dziewczyny za odwiedziny, życzenia, wspaniałą zabawę i porządną dawkę śmiechu😄 wcale nie chodzi o to aby było najbardziej wystawnie, ale to kogo ma się wokół siebie - a są to osoby na które zawsze można liczyć💙 prawdziwi przyjaciele😘 Junior będzie miał super Krakowskie Ciocie👶🏼

Anita i Adrian są już w pełni przygotowani na przyjście na świat ich synka. Zamieszkali razem w Szczecinie, mają pełną wyprawkę i ogrom miłości do przekazania. Nic, tylko zostawać rodzicami!

Żona Adriana ubiegała się o tytuł najpiękniejszej Polki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×