"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 10. Kryzys u Anity i Adriana, intryga Przemka oraz brak chemii u Macieja [ZWIASTUN]

Kryzys u Anity i Adriana, intryga Przemka oraz brak chemii u Macieja - to wszystko i jeszcze więcej w nowym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak ułoży się między świeżo upieczonymi małżonkami?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. odcinek 10. w poniedziałek, 5.11.2018 o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Eksperci programu skojarzyli ze sobą trzy pary: Anitę i Adriana, Agatę i Macieja oraz Martynę i Przemka. Jak układa się między nimi? Czy między którąś z par narodziło się prawdziwe uczucie? A może małżeństwa rozpadną się jeszcze szybciej niż zostały zbudowane?

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 10. odcinku 3. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Anita i Adrian przeżyją pierwszy kryzys! Okaże się, że są rzeczy, którymi Anita nie chce dzielić się ze swoim świeżo upieczonym mężem...

Do Agaty i Macieja przyjdzie ekspertka programu, Magdalena Chorzewska, która będzie chciała pomóc małżonkom w dotarciu się. Maciek przyzna jednak, że między nim a Agatą nie ma chemii. Co na to jego żona? Czy czuje podobnie?

W związku Martyny i Przemka nie widać przełomu. Para wybierze się na imprezę, na której obecna będzie także była dziewczyna Przemka. - Miałem nadzieję, że to ruszy Martynę - zaznaczy mężczyzna. Czy tak się stało? Czy jego intryga powiodła się?

Wątpliwości Adriana, pomoc psychologa i zagrywka Przemka. Co się wydarzyło? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ws (gość)

    U Anity i Adriana to wszystko wygląda zbyt cukierkowo. Wydaje mi się, że mała sprzeczka posypie ich relacje jak domek z kart

    06.11.2018 13:51
  • Aned (gość)

    Martyno uciekaj!!!

    06.11.2018 08:39
  • On 35 (gość)

    Rudy głupek narobił wstyd sobie i rodzinie...Martyna z czystym sumieniem mów.ROZWOD!szkoda psychiki dziewczyny...choc dobrze wyszla z twarzą po zagrywce rudego z ex.hhhheee cyrk!

    06.11.2018 01:38
  • Ficaria (gość)

    Przepraszam za literówki ;)

    06.11.2018 00:36
  • Ficaria (gość)

    Trafedia!!!! Czlowieku dorosnij i wylrowadz sie wreszcie z akademika!!!! Masz 20 czy 30 lat? A to zagranie z byłą dziewczyną - żałosne... moze powinienes byc z ta babką...skoro tak sie zachowała, to byc moze sie dogadacie.... wiadereczko, łopatka i do piaskownicy ... na tym etapie sie zatrzymales i ta Twoja"była" najwyrazniej tez.

    06.11.2018 00:33
  • Ok (gość)

    Nie rozumiem kogo oni tym dziewczynom wybierają, robią ankiety i dziwne pomiary chodzby twarzy! A nie widza, ze facet ma mentalność 20 latka i mieszka w akademiku? Ten psycholog który mówił ze jej zależy głównie na wyglądzie ale są dobrani idealnie pod względem charakterów powinien się teraz spalić ze wstydu

    06.11.2018 00:30
  • Dk (gość)

    Ten gruby raczej nikogo nie znajdzie z takim podejściem i stylem życia współczuje dziewczynie ja bym uciekła

    06.11.2018 00:17
  • panna (gość)

    Przemek jest inteligentny, wyczuł że jego zona ma go w d.. i nic z tego nie wyjdzie wiec sie odgrywa..

    06.11.2018 00:11
  • Gość (gość)

    Gruby jednorożec rozstał się z rozumem na dobre. Mieszka w chlewie jak studencik i chce aby podobało się to młodej żonie, zachowuje się jak czub i robi jej non stop przykrości zamiast o nią dbać. Dziewczyno uciekaj!

    05.11.2018 23:53
  • Gd77 (gość)

    Jestem w szoku jak facet tz Przemek w wieku 30 lat może być tak dziecinny.On nie dorósł do tego aby mieć żonę. KUP SOBIE FACET ZABAWKI I DO PIASKOWNICY.Żona to nie zabawka...

    05.11.2018 23:53
  • Daro (gość)

    Niestety, dramat... Facet ma 30 lat, mieszka w akademiku, zachowuje się jak 5-latek, bajzel ma straszny. Jaka kobieta szuka czegoś takiego? Pewnie taka istnieje, ale coś czuję, że nie ta, którą mu dobrano. Po prostu przedszkole.

    05.11.2018 23:47
  • Xx (gość)

    Masakra....Przemek to....dzieciak....jak to powiedział brat ..wieczny student,czuje się dalej jak kawaler i akademicki chłopczyk.....wspułczuje Martnie...Czy on wie co to mąż,żona?...zero zainteresowania Martynką ,żoną ,kobietą.....Martyna 100% na nie

    05.11.2018 23:33
  • Marti (gość)

    No to co odpierd...ł ten prostak Przemek to tragedia. Martyna powinna natychmiast kopnąć go w gruby tylek i adieu!!!

    05.11.2018 23:21