"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 11. Anita i Adrian poróżnieni! Agata jest w końcu szczęśliwa! Które pary przetrwają eksperyment? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Przed nami 11. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co czeka bohaterów telewizyjnego eksperymentu? Losy wszystkich par zaczynają się komplikować. Czy ich małżeństwa się rozpadną? Sprawdźcie, co nas czeka!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. odcinek 11. w poniedziałek, 12.11.2018 o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Finał 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" coraz bliżej! Czy pary: Anita i Adriana, Agata i Maciej oraz Martyna i Przemek zostaną razem, a może ich małżeństwa się rozpadną? W 11. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Przemek przyzna, że chce być z Martyną. Odbudowanie zaufania dziewczyny nie będzie jednak łatwe. Po sytuacji z poprzedniego odcinka, w którym Przemek ignorował swoją żonę i cały wieczór poświęcał uwagę swojej byłej, Martyna nabierze jeszcze więcej obaw. -To nie jest jeszcze to - przyzna Martyna.

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nieciekawie wygląda również sytuacja u Anity i Adriana. Losy tej pary komplikują się już od 10. odcinka i w 11. odsłonie telewizyjnego eksperymentu mąż pięknej tancerki zdecyduje się na odważne wyznanie: -Różnimy się tak znacząco, jeżeli chodzi o poważne sprawy [...] Jesteśmy w tym momencie poróżnieni - wyzna Adrian.

Agata przyzna z kolei, że jest szczęśliwa. Czy chodzi jednak o związek z Maciejem? Zobaczcie zwiastun 11. odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"!

Zobacz galerię

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

Komentarze

Skomentuj
  • 718929034 (gość)

    Zuzia 36994803

    10.11.2018 13:50
  • zuzia (gość)

    man Kuba ZUZA

    10.11.2018 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×