"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 7. Martyna nie zdecydowała się wyjść za Przemka? Co u pozostałych par? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Co wydarzyło się w kolejnym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Jak wyglądają skojarzone już małżeństwa? Czy Martyna zdecydowała się wyjść za Przemka?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. odcinek 7. - co się wydarzyło?

Trzy pary zostały już skojarzone przez ekspertów programu. Dwie są po ślubach, jedna ma przed sobą ostatnie godziny przygotowań. Jak wyglądały ostatnie chwile w stanie wolnym? A może uczestnicy eksperymentu wycofają się? Jak układa się dwóm zalegalizowanym związkom?

Problemy Maćka z zamkniętą Agatą i rodzące się uczucie Anity i Adriana! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Martyna i Przemek

Martyna przygotowuje się do ślubu. Podczas wieczoru panieńskiego wpadła w pułapkę wyobrażeń o jej przyszłym mężu. Kiedy dotarła na miejsce, gdzie ma odbyć się uroczystość jej humor poprawił się. Z biegiem czasu powracało zdenerwowanie i niepewność. Przemek od rana był natomiast bardzo spokojny. Nie mógł doczekać się ślubu. Bliscy Martyny wiedzieli, że Martyna oczekuje wysokiego przystojnego bruneta. Obawiali się więc, że gdy zobaczy Przemka zrezygnuje z eksperymentu. Ostatecznie doszło jednak do zawarcia małżeństwa. - Nie chciałam go skreślać tak od razu - powiedziała. Po ślubie Przemek wyczuł niezadowolenie Martyny i sam stracił entuzjazm. Jego rodzina dbała jednak o to, aby nie opuszczał żony na krok.

Anita i Adrian

Po spektakularnym weselu Anita i Adrian wybrali się w podróż poślubną do Grecji. Wygląda na to, że zostali dobrani naprawdę dobrze. Okazało się też, że Anita jeszcze przed ślubem kupiła sobie pierścionek zaręczynowy. Czas wrócić do Polski, gdzie Anita musi przygotowywać się do zawodów, które już za dwa dni! Małżonkowie planowali, jak ułożyć sobie wspólne życie. Dzieli ich bowiem spora odległość - jedno mieszka w Krakowie, drugie w Szczecinie.

Agata i Maciej

Na Majorce czas po ślubie spędzają Agata i Maciej. Trudno jednak dojść im do porozumienia. - Nie wywiązała się żadna dyskusja dłuższa niż 20, 25 minut - żalił się Maciek. Agata boi się zaufać mężczyźnie, a wynika to z jej trudnych doświadczeń z przeszłości. Niestety żadne z nich nie chciało się przełamać i zrobić pierwszego kroku w celu polepszenia swoich relacji. - To mężczyzna powinien zabiegać o kobietę, a nie odwrotnie - stwierdziła Agata. Maciej uważa natomiast, że obie strony powinny przejawiać zaangażowanie.

Anita rozstała się z tanecznym partnerem! Adrian nie mógł go zaakceptować? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Wiktor (gość)

  Agata to zupełna niemota. Maciek facet który chciałby sobie pogadać powygłupiac się ,ale z kim ? z tym kurduplem która nie potrafi sklecić zdania. Jak oni wyglądają , jak pat i pataszoł. On przystojny ona kura ! Maciek nic z Was nie będzie. Po co Ci ten eksperyment był?

  26.10.2018 23:13
 • B. (gość)

  Martyna spraw sobie okulary i spójrz w lustro.

  16.10.2018 13:55
 • Mania (gość)

  Agata to wariatka. Nie powinna zajmować normalnym kobietą miejsca, nie jedna mogła znaleźć prawdziwa miłość. Powinna wiedzieć że matka nie zaakceptuje jej decyzji, przez co spieprzyla urlop sobie i mężowi. Tacy ludzie powinni trzymać się spódnicy matki skoro nie zdążyła się jeszcze od niej odciąć. A druga sprawa co to za tekst ze się przejechała na dwóch związkach.... Chyba szła po to do programu żeby dać facetowi szansę a nie zachowywać się jak ułomna i wracać do przeszłości. Z takim podejściem do życia daleko nie zajdzie. Widać że smarkula w życiu nic jeszcze nie przeszła.

  16.10.2018 11:15
 • Luiza (gość)

  Martyna wygląda jak miejska pusta Karyna i lampucera a szuka modela z okładki. Ogarnij się kobieto!

  15.10.2018 23:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×