"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Adam Miciak pochwalił się swoim dzieckiem! Chłopiec czy dziewczynka?

O tym, że Adam Miciak został Asię dla innej kobiety mówiło się jeszcze przed oficjalną premierą finału programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4", ale teraz wszelkie plotki się potwierdziły. Niedawno Miciak został ojcem, a teraz dumny tatuś pochwalił się dzieckiem!

Multimedia

Adam Miciak to zdecydowanie najbardziej kontrowersyjny uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Zdaniem wielu jego małżeństwo z Asią było skazane od początku na porażkę; Adam sprawiał wrażenie mało zainteresowanego małżeństwem z Asią, a kobieta za to dawała znaki, że sama nie jest pewna, czego chce. Finalnie ze związku małżeńskiego nic nie wyszło, a Adam zdecydował, że chce wziąć rozwód.

Jednocześnie spekulowano, że w międzyczasie Adam wrócił do swojej byłej partnerki, czemu jednak zaprzecza teraźniejsza partnerka i jednocześnie matka dziecka Miciaka, która zapewnia, że nie jest i nie była jego byłą dziewczyną.

Adam Miciak coraz chętniej chwali się nową partnerką, ale teraz postanowił opublikować... zdjęcie swojego dziecka! Co prawda wciąż nie wiemy, czy Adam ma syna czy córkę, ale trzeba uszanować prywatność Miciaka. Szczęśliwy tatuś pod zdjęciem napisał:

To jest moja Mała Wielka Miłość 😍🥰😘 Najwieksza duma Tatusia 🤗😍😍😍 #happydad #mojeszczescie #mojemałecudo💕

Adam jednak został ojcem? Plotki się potwierdziły?Zobacz więcej

Pod zdjęciem można znaleźć masę gratulacji od obserwatorów Adama, ale nie brakuje też hejterskich komentarzy. Szczególnie poniższy wpis zirytował partnerkę Miciaka:

Gratulacje 👏 szkoda tylko, że poczęta podczas małżeństwa z Asia ,co oznacza że dopuściłeś się zdrady 🤦

a wiesz ze program był 16 miesięcy temu nagrywany - odpowiedziała jedna z obserwatorek Adama

😂😂😂😂 policzmy to jeszcze raz ... bo nie wierzę dalej - dodała rozbawiona partnerka Miciaka

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Jest głupim rudym tchórzem

    25.06.2020 08:05
  • Kasia (gość)

    Witam czy to prawda ze Adam byl w pszeszlosci gejem na wielu portalach otym sie muwi

    24.06.2020 16:58
  • Basia (gość)

    Jego partnerka Irmina to polka siostra zony brata taki Sam nierub z Pruszcza. Tragedia rodzina obydwie nic nierobiom

    24.06.2020 12:39
  • SM (gość)

    Boże że taki prosiaczek porky, paskudnik jakich mało, nie dziwne ze Ukrainka się wzięła za niego... Chyba tylko o pobyt w Pl chodzi.... Żal pl

    24.06.2020 12:26
  • d..A jASIU (gość)

    TELEWIZJA POWINNA TEGO PANA MICIAKA OBCIĄŻYĆ KOSZTAMI CAŁEJ EDYCJI NAGRANIA PROGRAMU .KAŻDY JEGO UCZESTNIK MUSIAŁ WPISAĆ ŻE NIE JEST W ZWIĄZKU , NIE MA DZIECI I DŁUGÓW .WYNIKA Z TEGO ŻE KŁAMAŁ I POWINIEN ZE WSTYDU SIĘ JUŻ NIE WYCHYLAĆ PUBLICZNIE

    24.06.2020 11:10
  • Irmina (gość)

    Nie zycze sobie jakie kolwiek hejtu co do Adama

    23.06.2020 21:31
  • kawka (gość)

    Najgorsze w tym wszystkim jest jego zakłamanie i oszustwo ! Zamiast powiedzieć dziewczynie od samego początku, co się stało, to udawał idiotę i ciągnął spektakl przez tygodnie ! Pipa nie facet !

    22.06.2020 10:27
  • Gość (gość)

    Nie wiem z czego on taki zadowolony. W programie okazał się bucem i prostakiem. Powinien zniknąć i więcej się nie pokazywać. Tym bardziej, że nie ma powodu do dumy. Jest fałszywym obleśnym gnojkiem.

    21.06.2020 23:49
  • Tatko (gość)

    Będzie 500 plus. Najlepszego Zyczeeeee.

    21.06.2020 09:43
  • Marian (gość)

    Kogo Ten Chloptas Interesuje. Poco o nim pisać. Kim On Jest. Adasiowi się urodziło nikomu więcej hehe. Tera Będzie co dwa dni nowina. Ile zjadło ile wypiło itp. Kolejny Celebryta sie szykuje a robić niema Komu.

    21.06.2020 09:02
  • Sasiad (gość)

    Kto Go Promuje Pytam. Ile jeszcze będziemy musieli oglądać. Co On Takiego Zrobił. Wycieczkę Dostał Za Darmo Od Tvnu I Na Boku Kija Moczyl. Szkoda Tylko Asi Że Na Niego Trafiła. Ale Karma Wraca Za Krzywdy Wyrządzone. Rodzice Slabiutko Go Wychowały.

    21.06.2020 08:58
  • Magda (gość)

    Gościowi HEXE życzę żeby jego(jej) dzieci były zdrowe choć jest takim wredny człowiekiem