"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Adam znów odpowiada hejterom. "Zapisuję zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje"

Adam z 4. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" dalej mierzy się z hejtem. Uczestnik programu TVN7 postanowił kolejny raz odpowiedzieć wszystkim nieżyczliwym internautom.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Adam odpowiada hejterom

Finał 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudził wiele emocji, które jak widać nie chcą opaść. Rozwód Adama i Joanny oraz okoliczności, w jakich do niego doszło sprawiły, że na mężczyznę wylała się fala hejtu.

Adam twierdzi, że jeden z ekspertów wulgarnie namawiał go do seksu z Asią! Głos zabrał Piotr MosakZobacz więcej

Adam zaraz po finale postanowił wyjawić część rzeczy, która działa się poza kamerami i udowodnić, że wcale nie jest taki zły. Jak się okazuje, internauci wciąż krytykują go w ostrych słowach i mężczyzna wydał w tej sprawie kolejne "oświadczenie".

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Na swoim profilu na Instagramie Adam opublikował zdjęciem z tekstem:

Dostaję od was dużo pytań a propos świni... A więc odpowiem, że nie musiałem kupować. Zapisuję zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje, także mam tego bydła całe stado. Pozdrawiam. PS możecie w końcu ustalić, z kim ja jestem aktualnie? Ruska, Ukrainka, Chorwatka czy też Andrzej? Już sam się gubię.

Świnia nie jest tu przypadkowa... Przypomnijmy, że kiedy Adam i Asia jechali na wesele dyskutowali o zwierzętach. Świeżo upieczona żona spytała go, czy nie ma alergii na koty. Adam stwierdził, że nie i dodał, że zamówił świnię.

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Joanna (gość)

    PEŁNA PAŁA!!!

    14.06.2020 12:18
  • Sara (gość)

    Nie udało im się trudno ale z każdej sytuacji można wyjść z godnie. A nie tak na koniec odchodząc nie podał ręki. Brzydko bez kultury zachowanie.

    13.06.2020 14:52
  • Look (gość)

    Adamie napisałeś „Zapisuje zdjęcie każdego kto mnie obraźliwe hejtuje" Bomba Adam! Nie możesz mieć do kogoś pretensji ,że Cię hejtuje Bo chyba zapomniałeś co zrobiłeś w programie.Trochę żal mi Asi szkoda ,że nie mogła poznać kogoś innego.Zachowałeś się jak ostatni dupek.Asia zrobiła dla Ciebie wycieczkę a ty nawet nie powiedziałeś „Do widzenia " lub pa. Masakra Adam!.

    05.06.2020 15:28
  • Wojtek (gość)

    Adam Gwiazda Tvnu Hehe. Głosujemyyyyyyy.

    02.06.2020 19:51
  • Marian (gość)

    Teraz będzie w budce z kebamem szukał. Aska znajdzie Mądrzejszego i dużo lepszego Faceta. Od Razu Powinna Ona Go Pogonic. Szkoda czasu na takiego gościa.

    02.06.2020 19:49
  • Sasiad (gość)

    Tvnowi Zrobił Reklamę Adam. Gdzie Rodzice Go Chowaly. Niemozna Tak Traktować Kobiet. Tatko Powinien Syna Wziąść Na Poważna Rozmowę. Wstyd Wstyd Wstyd.

    02.06.2020 19:45
  • Ja (gość)

    Tum razem nie udało się dopasować i tyle..życie 🤷‍♀️

    31.05.2020 22:18
  • Ja (gość)

    Tum razem nie udało się dopasować i tyle..życie 🤷‍♀️

    31.05.2020 22:17
  • Super (gość)

    Było takie coś nie chłop nie baba ale już dajcie sobie spokój z tym czymś.

    31.05.2020 13:18
  • Niebanalna (gość)

    Niestety Adam zachował się jak niedojrzały facet. Szkoda mi Asi bo nie zasłużyła na takie traktowanie. Każdy kulturalny facet szanujący drugą osobę powinien wyjaśnić dlaczego tak się zachował. No nic dziwnego że Adam był sam. Kto by chciał tak dziecinnego faceta, nie mającego odwagi na szczerą rozmowę.

    31.05.2020 11:37
  • julita (gość)

    dajcie już żyć człowiekowi oboje się nie dopasowali i tyle

    31.05.2020 10:29
  • Opolanka (gość)

    Brak kultury i obycia

    31.05.2020 10:01
  • Gula (gość)

    Cokolwiek się w programie nie wydarzyło, to ewidentnie adam NIE MA ZA GROSZ KULTURY. TOTALNY PROSTAK. Zero taktu, wyslawiania sie, poczucia roli faceta e.t.c Dno absolutne

    31.05.2020 02:07
  • Ardea (gość)

    Do Pań broniących Adama ; nie widzicie, że u niego ani obycia ani dobrego wychowania ? Już na wstępie, jak pan Mosak przyjechał z wiadomością o ślubie nawet nie podniósł się z krzesła na jego przywitanie. Myślę, że Asia była bardzo rozczarowana ślubem i stąd jej zachowanie na Ibizie, Gdybym była na jej miejscu, też byłabym sfrustrowana takim partnerem (m.in. chwalącym się kupnem świni). Odniosłam wrażenie, że jemu chodziło tylko o to, żeby odgryźć się tym małżeństwem na swojej byłej dziewczynie,

    31.05.2020 01:14
  • Xxxonaxx (gość)

    Co za palant.... Dobrze ze tak sie stalo przyn1jmniej Asia ma szanse ulozyc sobie zycie z kims normalnym

    30.05.2020 22:23
  • Gośc (gość)

    Adam chciał się stać gwiazdą , dlatego wystąpił w programie i zabawić się tanim kosztem

    30.05.2020 21:39
  • 2020 (gość)

    Człowieku czego ty się spodziewałeś po takim zachowaniu na oczach tysięcy ludzi nie zachowałeś się jak facet.

    30.05.2020 21:36
  • 2020 (gość)

    Człowieku czego ty się spodziewałeś po takim zachowaniu na oczach tysięcy ludzi nie zachowałeś się jak facet.

    30.05.2020 21:36
  • damek1 (gość)

    Asia daj mi numer telefonu jestes bardzo fajna dziewczyna chciałbym nawiazać z toba kontakt

    30.05.2020 20:13
  • alina (gość)

    a co Wy tak wszyscy krytykujecie Adama ?Czyzbyscie byli slepi jak zachowywala sie Aska zaraz po slubie kiedy byli na urlopie.Adam chciał miło spędzić czas i zaglądał nawet coś na temat wspólnej przyszłości i nagle Aśka się obraziła i zaczęła zachowywać się jak paranoiczka płakała była obrażona opowiadała bzdury nie rozmawiała normalnie z Adamem.Belkotala cały czas coś na temat problemów z matką ale sama nie wiedziała co mówi bo z jednej strony mówiła że super się rozumie z matką i musi w końcu odciąć pepowine A za chwilę mówiła że matka jej staje na drodze i się nie zgadzają i nie wie dlaczego przyjechała na ślub? O co jej chodziło nie wie nikt moim zdaniem to dziewczyna z deprecha i na miejscu Adama też nie chciałabym tak spędzać czasu zaraz po ślubie.

    30.05.2020 20:03
NowszeStarsze