"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka i Wojtek chcieli wziąć rozwód! Czy dzisiaj też wzięliby udział w eksperymencie?

Chociaż dzisiaj chyba nikt z widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" nie wyobraża sobie, że Wojtek Janik i Agnieszka Łyczakowska mogliby się rozstać, to jednak życie pary kilka miesięcy po finale show nie było kolorowe! Sprawdźcie, dlaczego uczestnicy chcieli wziąć rozwód!

Multimedia

WOJTEK I AGNIESZKA ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA 4" CHCIELI WZIĄĆ ROZWÓD!

Wojtek i Agnieszka to gwiazdy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Widzowie pokochali ich od pierwszego odcinka i kibicowali aż do samego końca show!

Właściwie widzowie wciąż kibicują parze, ponieważ Wojtek i Agnieszka prowadzą na YouTube swój kanał, gdzie opowiadają o swoim małżeństwie. Jak sami przyznają - łatwo nie jest! Para ma już za sobą poważny kryzys, który wybuchł kilka miesięcy po finale programu! Wojtka i Agnieszkę przytłoczyła codzienność, a spędzanie ze sobą 24 godzin na dobę ich zmęczyło. Na szczęście wzięli się w garść i uratowali swój związek!

Agnieszka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Żona Wojtka wygląda zupełnie inaczej!Zobacz więcej

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Teraz Agnieszka przyznaje, że gdyby mogła cofnąć się w czasie, to jeszcze raz wzięłaby udział w eksperymencie i niczego nie żałuje! Łyczakowska napisała:

Czy zrobiłabym jeszcze raz ten sam krok co półtora roku temu? Nawet gdybym wiedziała, że moje życie zmieni się o 180 stopni... TAK! Wysłałabym jeszcze raz zgłoszenie do programu #ślubodpierwszegowejrzenia... i mimo, że zmiany były trudne to dziś czuje się w #krakowie jak w domu, tęsknie za moim miastem i czuje się #łodzianka ale moje miejsce jest tu przy @wojtek_1989 Dziękujemy @phile_wedventuree za kolejna cudowna sesje 💕

Kibicujecie Wojtkowi i Agnieszce?

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Kobieta (gość)

    Jakie ich misi być życie nudne bo reklamują maski to kremy to żele smutne :) podobizna Adriana i Anity wielkie Show Słabe :) Dlaczego inni uczennicy są normalni a ta pazerność na parcie szkła pokazanie się żenada :)

    01.07.2020 22:35
  • Bandzia (gość)

    Celebryci zająć się swoim życiem a nie tylko się lansowac

    01.07.2020 09:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×