"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka Łyczakowska trafiła do szpitala! Poród już niedługo. Przyjaciele zdradzili imię córki pary!

Agnieszka Łyczakowska trafiła do szpitala, ale okazało się, że to fałszywy alarm. Razem z mężem opowiedziała o przygotowaniach do narodzin dziecka w "Dzień dobry TVN", a ich przyjaciel zdradził imię ich pociechy! To chyba nie było planowane...

Multimedia

Agnieszka Łyczakowska-Janik z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została sparowana z Wojciechem Janikiem i para jest ze sobą do dziś. Spodziewają się pierwszego dziecka, a poród już lada dzień!

Mają za sobą trudne przeżycia. Ta ciąża nie jest ich pierwsząZobacz więcej

Para gościła w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o przygotowaniach do narodzin i o przyjaźni z innymi uczestnikami programu. Łączyli się z prowadzącymi poprzez komunikator internetowy i zdradzili, że Agnieszka trafiła do szpitala. Okazało się jednak, że to fałszywy alarm.

Wczoraj trafiliśmy na izbę przyjęć, ale poproszono nas, żebyśmy wrócili do domu i poczekali na ten odpowiedni moment w domu - powiedziała przyszła mama.

W pewnym momencie uczestnik programu, Jacek Wojciechowski, powiedział, że para spodziewa się córki i zdradził jej imię! Będzie nazywać się Antosia. Ten moment nie był chyba zaplanowany i przyszli rodzice nie chcieli jeszcze zdradzać imienia...

Co słychać u uczestników 4. sezonu? Dzieci w drodze!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Aneta (gość)

  Pewna kobieta założyła zrzutkę na zbiórkę chorej córeczki i dodała dziś zdjęcia Agnieszki ze szpitala. To oszustka.

  04.01.2022 13:09
 • Natalia (gość)

  Wszystko fajnie pięknie ,ale skoro nie chcieli zdradzać to po co ponownie piszecie jakie to imię...

  14.12.2021 02:42
 • Morcia (gość)

  Piękne imię moja wnusi z trojaczków ma na imię Antonina i wołamy Tosią i Antosia

  13.12.2021 06:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×