"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Asia wciąż jest żoną Adama! Dlaczego jeszcze nie dostali rozwodu?

Mimo, że Adam Miciak w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niemal od początku trwania eksperymentu wiedział, że rozwiedzie się z Joanną Lazar, wciąż jest jej mężem. Dlaczego uczestnicy programu TVN wciąż są małżeństwem?

Multimedia

Asia i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż są małżeństwem

Joanna Lazar i Adam Miciak to jedyna z trzech par 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która nie przetrwała po programie. Już w ostatnim odcinku okazało się, że Adam nie chce być mężem Asi, a później - że nawet nie chce utrzymywać z nią kontaktu. Teraz wiadomo, że zakochał się w kimś innym. Został już także ojcem.

Adam Miciak pochwalił się swoim dzieckiem! Chłopiec czy dziewczynka?Zobacz więcej

Teraz okazuje się, że Asia i Adam wciąż nie otrzymali rozwodu. Powiedziała o tym Joanna, która pojawiła się w jednym z odcinków internetowego programu innej pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Oliwii i Łukasza, którzy nie tylko pozostali małżeństwem, ale też wychowują już razem syna, Franka.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

- Jeszcze jest moim mężem... Przez koronę... Adwokatka mówiła, że to na jednej rozprawie skończy. 14 lutego dostałam dopiero pozew o rozwód - wyjaśniła. Asia opowiedziała też Oliwii, jak czuła się spędzając czas z Adamem. Przyznała, że była zbyt zamknięta, ale dotarcie do Adama nie było łatwe. - Summa summarum, nie żałuję tego, co się stało - podsumowała Asia.

Joanna Lazar jest zakochana! Kim jest jej nowy partner? Jak się poznali?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Polcia (gość)

    A co mnie obchodzi jakaś tam Asia i jej życie. Myślicie, że wszyscy obserwują ludzi z jakiś goownianych programów i muszą wiedzieć co się z nimi dzieje po. Niestety tak nie jest.

    14.07.2020 11:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×