"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna i Adam są już po rozwodzie, a Adam ma nową partnerkę? Wszystko na to wskazuje!

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na finał 4. edycji. Próbują domyślić się, jakie decyzje podjęły pary, które poznaliśmy w programie. Czy tylko Joanna i Adam zdecydowali się na rozwód? Wszystko na to wskazuje!

Multimedia

Joanna i Adam są już po rozwodzie?!

Przed nami finał 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już od kilku tygodni widzowie i internauci próbują różnymi sposobami dowiedzieć się, czy małżeństwa zawarte w tej odsłonie programu przetrwały. Wiele wskazuje na to, że losy par potoczyły się bardzo różnie. Kto wciąż się dociera, a ktor jest już po rozwodzie?

Oliwia pokazała Łukasza na zdjęciu?! A może ma już nowego partnera?Zobacz więcej

Wiele osób nie ma wątpliwości, że Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik zdecydowali się pozostać w małżeństwie. Podobnie jest w przypadku nieco szerzej komentowanego związku Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty. Niemal wszyscy obserwatorzy są także pewni, że związek Joanny Lazer i Adama Miciaka nie przetrwał.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Od początku 4. edycji Joanna i Adam byli najbardziej wycofaną parą. Asia starała się otworzyć, ale ze względu na skomplikowane relacje z mamą i przykre wspomnienia z przeszłości, bardzo trudno jej to przychodziło. Z kolei Adam nie wyglądał na osobę, która jest gotowa wykonać pierwszy krok i tak naprawdę zaangażować się w relację z drugą osobą. Podejmowali kilka prób dotarcia się, ale każda z nich kończyła się niepowodzeniem. Czy faktycznie oboje nie dostrzegli sensu w swoim małżeństwie?

Adam zawiedziony doborem partnerki! Nie chciał mieć starszej żony! Co na to Joanna?Zobacz więcej

Wskazuje się, że Joanna i Adam są już po rozwodzie, a jedno z nich układa sobie życie u boku innej osoby. Chodzi o Adama, który ma już ponoć nową partnerkę. W sieci pojawiają się informacje, że wkrótce zostanie ojcem! Czy to prawda? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Karen (gość)

    No tu nie poszło expertom ale nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć że zupełnie do siebie nie pasują. Specialnie ich tak dobrali nawet śmieli się z niego w pierwszym odcinku że on na siedmiu krasnoludków jest tym siódmym a ja bym powiedziała na 40 rozbójnikow i on jest tym 40.

    02.06.2020 23:28
  • Karen (gość)

    No tu nie poszło expertom ale nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć że zupełnie do siebie nie pasują. Specialnie ich tak dobrali nawet śmieli się z niego w pierwszym odcinku że on na siedmiu krasnoludków jest tym siódmym a ja bym powiedziała na 40 rozbój nikogo tym 40

    02.06.2020 23:11
  • Marek G. (gość)

    Pani Asiu dobrze, że tak się stało. Ja myślę że piękne życie przed Panią. Moja maksyma życiowa to : Spokój jest źródłem pokoju. Pokój jest źródłem przyjaźni. Przyjaźń jest źródłem miłości. Miłość jest źródłem życia. I tego życia w zdrowiu i radości serdecznie Pani życzę.

    27.05.2020 00:09
  • Dziadek (gość)

    Zrobił Tvnowi Reklamę Adam. Czkawką Im Się Odbije. Oszukał Wszystkich.

    26.05.2020 07:53
  • Bogdan (gość)

    Karma Do Rudego Musi Wrucic. Bardzo Źle Potraktował Asię. Niby Miastowy Chłopak A Zachowanie ........................................

    26.05.2020 07:50
  • Wiesiek (gość)

    Rude To Fałszywe. Trzymać się z daleka. Gdzie On Był Chowany.

    26.05.2020 07:47
  • ola (gość)

    Asiu - jesteś kobietą, których dzis jest b. mało : sliczna, delikatna, wrażliwa, skromna. Dobrze się stało,że nie zostajesz z tym burakiem. Zyczę Ci szczęścia.

    25.05.2020 15:54
  • Aaaa (gość)

    Tego Adama to tylko pustak będzie chciał co się przy nim wylansuje na insta a jak tak się stanie to kop w du*a będzie i karma wróci....

    25.05.2020 10:28
  • Danka (gość)

    Szkoda ze nie byłeś Adam tak odważny i nie potrafiłeś powiedzieć prawdy jak wszystkich okłamałeś i spotykałeś się z inną. Nie było cie stać na prawdę. Jesteś zwykłym kłamca i powinni wyciągnąć konsekwencje finansowe dla ciebie.

    25.05.2020 09:56
  • aga (gość)

    Asia ,która zrobiła chyba najlepsze wrażenie na widzach spośród uczestniczek tej edycji została brutalnie potraktowana nie tyle przez Adama a raczej przez ekspertów ,którzy trudno uwierzyć żeby dokonali w dobrej wierze tego wyboru chcąc Asi pomóc Na Adama wylewa się fala hejtu ale to nie on dokonał tego wyboru i najzwyczajniej mógł przy Asi żle się czuć bo wiadomo absolutnie nie pasował do niej. Raczej zakpili tu sobie z delikatnej i wrażliwej dziewczyny eksperci a w poprzednim odcinku to samo zrobili z Martyną i to raczej uważam że największą krzywdę tym dziewczynom wyrządzili oni. Przecież te pary nawet wizualnie kompletnie do siebie nie pasowały, jak można tego nie widzieć. Nie usprawiedliwia to jednak takiego zachowania Adama wobec Asi.Powinien z szacunkiem ją potraktować.

    24.05.2020 23:52
  • Lidia 52 lata (gość)

    Asiu, ten cały Adam to tylko trampolina od której odbijesz się do fajnego życia. Tylu dobrych mężczyzn chodzi po świecie.

    24.05.2020 19:35
  • Mirka (gość)

    Asiu wszystko jest po coś ,tak miało być abyś uwierzyła w siebie jesteś mądra śliczna i skromna więc zacznij nowe życie jeśli trzeba to nawet bez rodziny która cię nie rozumie,bo kocha się nie za coś ale mimo wszystko pozdrawiam

    24.05.2020 15:31
  • Mirka (gość)

    Asiu wszystko jest po coś ,tak miało być abyś uwierzyła w siebie jesteś mądra śliczna i skromna więc zacznij nowe życie jeśli trzeba to nawet bez rodziny która cię nie rozumie,bo kocha się nie za coś ale mimo wszystko pozdrawiam

    24.05.2020 15:30
  • Mirka (gość)

    Asiu wszystko jest po coś ,tak miało być abyś uwierzyła w siebie jesteś mądra śliczna i skromna więc zacznij nowe życie jeśli trzeba to nawet bez rodziny która cię nie rozumie,bo kocha się nie za coś ale mimo wszystko pozdrawiam

    24.05.2020 15:30
  • Mirka (gość)

    Asiu wszystko jest po coś ,tak miało być abyś uwierzyła w siebie jesteś mądra śliczna i skromna więc zacznij nowe życie jeśli trzeba to nawet bez rodziny która cię nie rozumie,bo kocha się nie za coś ale mimo wszystko pozdrawiam

    24.05.2020 15:29
  • Bożena (gość)

    Takiego buraka ichama to.szkods nogi by go w d..e kopnąc ty.Aśiu jesteś z kladom bąć szczęśliea że burak i szczur poszed wstrętny rudzielec i cha.m

    24.05.2020 14:03
  • Bożena (gość)

    Takiego buraka ichama to.szkods nogi by go w d..e kopnąc ty.Aśiu jesteś z kladom bąć szczęśliea że burak i szczur poszed wstrętny rudzielec i cha.m

    24.05.2020 14:01
  • Emka (gość)

    Asiu zachowałeś klasę do końca dla Ciebie zakończenie okazało się szczęśliwe z tą osobą nie zaznała byś szczęścia. Spróbuj nawiązać kontakt z mamą tego Ci brakuje aby rozpocząć nowe życie. Myślę że mama też oglądając program wyciągnęła wnioski

    24.05.2020 13:39
  • Krystyna (gość)

    Asiu jestem starszą kobietą i oglądałam cały ten program i jestem oburzona jak można było wybrać do programu takiego chama, bez żadnego obycia nie mówiąc o prostych zasadach zachowania, uważam, że ten człowiek wykorzystał nie tylko Ciebie, ale również Ekspertów,za darmo miał piękną wycieczkę oraz zarobił jeszcze pieniądze, tacy oszuści powinni być obciążeni wszystkimi kosztami któr poniół za niego ten program, Asiu jesteś śliczną dziewczyną i ciesz się, że to tak się skończyło, bo z tym brzydalem byś nie miała życia, pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!

    24.05.2020 10:44
  • akzseingA (gość)

    Masakra totalna, "facet" zakompleksiony ma jakiś uraz, traumę etc. Potrzebuje pomocy specjalisty, do tego brak równowagi emocjonalnej, empatii, czegokolwiek. Do psychiatry ! Ale Ona też musi skorzystać z pomocy, jakaś z depresją, traumami też

    24.05.2020 07:47
NowszeStarsze