"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Łukasz i Oliwia nie wezmą ślubu kościelnego! Chrzest małego Franka stanął pod znakiem zapytania

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wezmą ślubu kościelnego! Para poinformowała o tym w jednym z najnowszych wywiadów. Pod znakiem zapytania stanął również chrzest małego Franka. Dlaczego?

Multimedia

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wezmą ślubu kościelnego!

Wychowanie dziecka w wierze to dla wielu polski rodzin priorytet. Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają jednak do tego odmienne podejście. Po tym, jak okazało się, że Łukasz jest osobą niewierzącą, w sieci zawrzało.

Oliwia i Łukasz po raz pierwszy razem od narodzin dziecka! Miłość kwitnie!Zobacz więcej

Małżeństwo z 4. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia" udzieliło wywiadu serwisowi Pomponik. Łukasz zdradził w nim, że jest niewierzący, a ślub kościelny nie jest mu do niczego potrzebny. Oliwia jest natomiast osobą wierzącą, ale zaakceptowała decyzję męża. Kwestią sporną pozostaje jednak chrzest małego Franka.

Ślub kościelny nigdy nie był naszym priorytetem. Najważniejsze jest to, że się kochamy i jest nam razem dobrze. Kwestia chrztu jest jeszcze do przegadania. To jest trudna decyzja. Ciężki temat. Jak dziecko będzie miało 18 lat, to samo zdecyduje - powiedziała Oliwia w rozmowie z Pomponikiem.

Czy Łukasz i Oliwia dojdą do porozumienia? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN"/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Tak jak wyżej napisane, ślub kościelny można zawrzeć z osobą niewierzaca lub innego wyznania... Warto dopytać, doczytać i nie żyć w grzechu... Skoro jak deklaruje mama jest wierząca....

  21.06.2020 14:46
 • Maciej (gość)

  Bardzo fajne, zdrowe podejście. Każdy człowiek juz jako dorosły powinien decydować sam czy chce byc ochrzczony.

  08.06.2020 14:42
 • Ada (gość)

  Prawda jest taka, że ślub Kościelny mogliby wziąć pomimo tego, że on jest niewierzący. Dla niego to nie ma znaczenia, ale może dla niej ma. Nie musi składać przysięgi, nikt go nie zmusi. Z chrztem chcą poczekać, nie ma sprawy. Zastanawiam się tylko, czy on jest ochrzczony, ale to zwykła ciekawość.

  08.06.2020 08:41
 • Barbara (gość)

  Mają rację to jest ich sprawa jak chcą żyć ważne żeby byli zdrowi i kochali się.

  07.06.2020 17:43
 • Ilona (gość)

  Ciekawe, jak młodzi i zdrowi to niewierzący jak przychodzi trwoga to do Boga a nad mogiłą kogoś bliskiego mówią może znów się zobaczymy. Gdzie chcą się zobaczyć? skoro nie wierzą w Boga.szkoda fajne młode małżeństwo zyczę im wspanialego pożycia i zmiany swoich poglądów co do wiary

  07.06.2020 14:24
 • Ewa (gość)

  Godne pochwały, więcej osób powinno mieć takie podejście 👍🙂 Rozsądni są ci rodzice.

  06.06.2020 22:39
 • Gość (gość)

  Dlaczego szkoda? Jak będzie dorosłe to samo zdecyduje. Moje zostało ochrzczone ale dopiero po czasie doszliśmy do wniosku, że tylko je tym skrzywdziliśmy. Taka malota jest nieświadoma co się z nią dzieje i dlaczego leją jej lodowatą wodę na główkę. Dorosły człowiek jak jest świadomy swojej wiary to wszystkie sakramenty może przyjąć za jednym zamachem (znam takie przypadki)

  06.06.2020 09:22
 • Olecha (gość)

  Szkoda że mały nie będzie ochrzczony

  05.06.2020 01:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×