"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Łukasz Kuchta wyprowadził się od Oliwii! Rozwód już wkrótce?

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wciąż są w szoku z powodu rozstania Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty. Para, która nie dość, że sprawiała wrażenie idealnie dobranej i doczekała się synka, postanowiła się rozstać. Wszystko wskazuje na to, że rozwód już wkrótce.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. Show, w którym nieznajomi ludzie biorą ślub, oburza wielu, ale jednocześnie też elektryzuje i ciekawi.

Za nami już cztery edycji tvnowskiego programu i trwają przygotowania do 5. odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ale widzowie wciąż żyją rozstaniem modelowej pary z 4. edycji, czyli Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty.

Atrakcyjna blondynka i przystojny mężczyzna razem prezentowali się doskonale. Widać, że fizycznie ogromnie się pociągali, ale finalnie różnica charakterów musiała o sobie dać znać. Para doczekała się synka, ale niedługo po jego narodzinach podjęli decyzję, że muszą wziąć rozwód.

Oliwia Ciesiółka nie wyprowadziła sie po rozstaniu z Łukaszem?! Wszystko dla dobra Franka?Zobacz więcej

Co ciekawe, do tej pory Oliwia wciąż mieszkała z Łukaszem! Widocznie mężczyzna był już zmęczony tą sytuacją, ponieważ postanowił sam wynająć nowe mieszkanie! Nowym miejscem zamieszkania pochwalił się na Instagramie, gdzie opublikował zdjęcie z nowego mieszkania i napisał:

Pierwsza kolacja w nowym mieszkaniu. Myślę, że tatar jest odpowiedni na taka okazję

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • kiki (gość)

    rozwód w czasie pandemii? powodzenia, nawet przed koronawirusem nieraz trzeba było długo czekać na rozwód, a co dopiero teraz, Oliwia i Łukasz zdążą się do tego czasu sto razy pogodzić

    24.01.2021 10:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×