"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Mama Łukasza Kuchty komentuje jego rozwód z Oliwią Ciesiółką. "Odjęło mi mowę"

Informacja o rozwodzie Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" dla niektórych była sporym zaskoczeniem. Co na ten temat ma do powiedzenia mama Łukasza, pani Anna?

Multimedia

Mama Łukasza popiera rozstanie z Oliwią?

Wielu osobom wydawało się, że Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" to para, która będzie dowodem na to, że reality show może pomóc w znalezieniu miłości. Małżonkowie nie tylko postanowili zostać razem po programie, ale też doczekali się swojego potomka - synka Franka. Niestety, Oliwia ogłosiła, że rozstaje się z Łukaszem.

Łukasz i Oliwia rozwodzą się. Ich fani nie są tym jednak wcale zaskoczeni!Zobacz więcej

Obserwatorzy Oliwii i Łukasza zauważyli, że od momentu ogłoszenia decyzji o rozwodzie przez Oliwię, mama Łukasza - Anna - przestała być aktywna w mediach społecznościowych. Wiele osób ją obserwuje, bo dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia" ona także zdobyła popularność. W końcu jednak przerwała milczenie i stwierdziła, że "odjęło jej mowę". Postanowiła także skomentować rozstanie swojego syna.

Poznając nowych ludzi, nigdy nie biorę pod uwagę tego, co o nich słyszałam. Bywało, że poznawałam ludzi, którzy mieli niezbyt dobrą reputację a okazali mi tyle dobra, że z pewnością zapamiętam ich do końca życia. I takich, o których mówiono mi, że mają wielkie serce, a tak naprawdę nie mieli go wcale.

Internauci zauważyli, że słowa mamy Łukasza to mocny przytyk pod adresem Oliwii. Dlaczego para się rozstała? Czy pani Anna nie przepadała za swoją synową? To wiedzą tylko zainteresowani.

Odmieniona mama Łukasza chwali się zgrabnymi nogami! Fani: Co się stało z pani twarzą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Żaba (gość)

    Szkoda ,bo nawet pasowali do siebie ,och życie !!@le jak mają się dusić w małżeństwie ,to rozwód wskazany

    04.01.2021 08:45
  • Agata (gość)

    Oj oj ale się porobiło.Szkoda dziecka że ma takich rodzicow

    04.01.2021 06:59
  • Jas (gość)

    Wielki czas !!! A mamuska do garow!!!!

    03.01.2021 17:07
  • Aśka (gość)

    Idąc do takiego programu podejmujesz ryzyko,a skutki nieprzemyślanych decyzji są do przewidz3nia,biedny synek

    02.01.2021 22:50
  • Meg (gość)

    Mami cycuś z tego Łukaszka. A ta mamusia lansując się stara baba.

    02.01.2021 21:03
  • Syla (gość)

    Mam wrażenie że Pępowinka nie odcięta od mamusi za duża ingerencja w związek

    02.01.2021 16:58
  • Mila (gość)

    To już ich sprawa po co nagłaśniają to tyle ludzi się rozwodzi.No ale musi być medialnie

    01.01.2021 19:10
  • Ania (gość)

    Ja myślę że sfera intymna tu nie gra.Ten cały Łukasz to wygląda mi na erotomana poprzez sposób zachowywania sie w programie wyciągnełam takie wnioski.Nie dojrzały mężczyzna a jego sposób zachowywania się i porównywania niby takich prostych rzeczy po prostu do seksu.Nie tylko mnie sie to nie podobało .Oliwia też zwracała mu uwage wielokrotnie .Dlatego myśle ze właśnie tu coś nie gra.Wiec po co sie meczyć.Dziewczyna dopiero urodziła dziecko.Nie samym seksem żyje człowiek.Oczywiście jest on ważny ale jak staje sie obsesją to po co sobie życie rujnować.Oboje byliby nieszczęsliwi.

    31.12.2020 15:47
  • Pinkaaa (gość)

    Ja myślę że to Oliwia jednak nie była idealna, urodę ma , ale charakterek i dziwne poczucie humoru już w programie były rażące. Też chciała Łukasza zdominować, a on zapatrzony w nią, zgadzał się na to. Napewno wina leży po środku, każdy ma swoje za uszami, po prostu życiowe problemy ich przerosły, zaczęli się nie zgadzać w wieku kwestiach i czar prysl. Czasem lepiej się rozstać, pomimo że jest dziecka, i dla jego dobra rozstać się w zgodzie i spróbować szczęścia będąc samemu, lub mieć szansę by poznać kogoś bardziej odpowiedniego dla nas. Takie jest życie, na siłę siedzieć dla dziecka ze sobą, to nie jest rozwiązanie. Mówię to bo sama mam też problemy, nie jestem szczęśliwa i myślę o separacji,z mężem.

    31.12.2020 12:43
  • Ktoś (gość)

    Baba z kiosku

    31.12.2020 11:49
  • Jfni (gość)

    Za dużo mamy na instagramie,w życiu. Juz odobserwowalam. Wam tez to radze.

    30.12.2020 20:30
  • Czytelnik (gość)

    Oglądałam Tą serie programy ...i wg mnie ten cały Łukasz od samego początku i oglądając dalej ten program stwierdzam ze jest on bisexualny ...im blizej koñca programu to sie tylko utwierdzałam w tym przekonaniu ...

    30.12.2020 16:39
  • Teściowa (gość)

    Są tacy mężczyźni, dla których partnerka jest ważniejsza niż matka. Tacy są moi synowie, tak ich zawsze wychowywałam. Teraz czasem smutno, że o matce zapominają, ale wiem, że taka jest kolej rzeczy. Może dlatego ta mamuśka wydawała mi się podejrzana od pierwszej chwili. Miałam wrażenie, że wszystko to był jej pomysł na lans. Dziwne też było, że tak młoda dziewczyna zdecydowała się na taki program.. Też mi to lansem pachniało. A Łukasz mi się wydawał manipulowany między tymi dwoma kobietami. I tylko dziecka żal.

    30.12.2020 15:41
  • Ktosia (gość)

    Najbardziej aktywna była namusia. Ten gościu powinien się z mamusia ozenic

    30.12.2020 15:11
  • Życie (gość)

    Powiem wam ze gdy mój mąż wyganial mnie z domu z corką o 3 w nocy moj kochany tesc twierdził, że jestem najgirsza.A tak wogóle to moja 11 letnia córka zasłużyła sobie na nieludzkie traktowanie przez ojca popychanie ublizanie i ciagle nagrywanie. Szukalam u niego wczesniej pomocy. Chodziło mi głównie o to aby apelował do niego o spokój Niestety dolewal tylko oliwy do ognia. Doradzał synusiowi ze powinien wystapic do sadu i zabrac mi dziecko. Insynuowal ze mam kochanków😕. Bylo mi naprawde przykro.

    30.12.2020 15:01
  • Tre (gość)

    Mamusia chciała się lansować przy okazji ..,.a tu dupa

    30.12.2020 14:56
  • Orchidea (gość)

    Nie rozumiem pochopnych decyzji...najpierw parcie na szklo,sesje zdjeciowe itd.,a potem rozwód. Przeciez to kpina z sakramentu. Rozumiem problemy w zwiazku,kazdy je ma...ale to kazdy sam powonien je rozwiazywac,a malzenstwo oznacza dbanie dwojga ludzi o zwiazek i nikt nie powinien sie wtracac. Wiem cos o tym...ja wychodzac zamąż bylam bardzo zakochana,zauroczona wrecz wybrankiem. Po slubie gdy zamieszkalismy razem zaczelam sue zastanawiac kto jest wazniejszy ja czy mamusia? Nie moglam tego zrozumiec. Tym bardziej ze moja mama zawsze mowila,ze dzieci nie chowa sie dla siebie,bo kiedys dom rodzinny opuszcza, to nie znaczy,ze mam z nia gorszy kontakt..wrecz przeciwnie. Szanujmy sie wszyscy i swoje wybory i dajmy zyc po swojemu. Ha mialam zawsze zal do meza o to,ze dla mamy zawsze ma czas i gotów jest rzucic wszystko i biec do niej,a ja wiecznie sama ze wszystkim i tak bylam ta najgorsza,az do dzis,mimo tego ze juz go nie ma. Tak. Jestem wdowa. Wychowuje sama dzieci. I czasem jak czytam rozne rzeczy to zastanawiam się czy mieliscie naprawde pod gorke w zyciu,bo przez glupoty lub pierdoly czasem sami to zycie sobie utrudniacie. Uwazam,ze ten program nie powinien istniec..pranie wszystkiego na wizji i po tem krach. Ale prawda jest taka,ze życie jest zbyt krotkie zeby samemu jeszcze je bardziej komplikowac. Naprawde doceniajmy to co mamy blisko siebie! Nie od swieta,ale kazdego dnia.

    30.12.2020 14:24
  • Misiek (gość)

    To jest ich sprawa pozdrawiam

    30.12.2020 13:54
  • BELLA (gość)

    Nie wolno bawić się sakramentem. Życie to nie zabawa.

    30.12.2020 13:06
  • Dave (gość)

    Lukasz widac ze mamicycek. Moze kolejny interes otwieral w momencie chwili i sie wkoncu Oliwia wkurzyla. Oliwka fajna kobieta zznajdzie ogarnietego.

    30.12.2020 12:19
NowszeStarsze