"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Odmieniona mama Łukasza chwali się zgrabnymi nogami! Fani: Co się stało z pani twarzą?

Chociaż program "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" to już śpiew przeszłości, to fani wciąż śledzą oraz obserwują poczynania bohaterów programu, a także ich... krewnych! W końcu jedną z największych gwiazd show TVN okazała się... mama jednego z uczestników, czyli mama Łukasza!

Multimedia

Dzisiaj mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest już babcią, chociaż gdy popatrzymy na jej zdjęcia, to zobaczymy kobietę, której absolutnie nikt nie nazwałby babcią!

Już podczas emisji show TVN, Anna z radością korzystała z tego, że niechcący skradła show swojemu synowi i prezentowała na swoim Instagramie kolejne odważne sesje zdjęciowe, ale w takim wydaniu jeszcze jej nie oglądaliśmy!

Anna wyjechała wraz ze swoim synem w góry, gdzie postanowiła... pochwalić się swoimi zgrabnymi nogami! Zdjęcie może robić wrażenie.

Mama Łukasza w sesji zdjęciowej chwali się tatuażem! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Przemiana mamy Łukasza nie wszystkim fanom przypadła do gustu. Wielu obserwatorów uważa, że kobieta przesadziła z Photoshopem... (pisownia oryginalna):

Co Pani zrobiła z twarzą ?

Przesadzony PhotoShop

Nie podobna do siebie na tych zdjęciach, grafik popłynął 😂😂

Zdjęcie strasznie przerobione wole Panią naturalna zdecydowanie 😍

Troche te przeróbki Pania poniosły...

To teraz taka moda, ze zimą nie ubiera sie spodni na dwór 🤔😁🤣

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Oj żal,żal dupę ściska tym wszystkim hejterom,kobietka wygląda bombowo👌tak trzymaj kobietko i kompletnie niczym się nie przejmuj ,z ludzi wychodzi zazdrość od co😉

    02.01.2021 22:00
  • fala (gość)

    Starej odbiło.

    29.12.2020 18:36
  • Ola (gość)

    Przykre to jest że komentując tę kobietę negatywnie, poprostu wychodzi z ludzi zwykła zawiść.. Większość z Was chciała by wyglądać jak ona.. Dlatego że żal tyłek Wam ściska i inaczej nie da rady się siebie polubić i dowartosciowac, to trzeba najezdzac slownie na innych.. Jakby to był Wam ktoś bliski to by był efekt Wooow! A tak to TYLKO zawiść ludzi co nawet siebie nie lubią..

    23.12.2020 11:09
  • Zojka (gość)

    Druga p. Rozenek popłynęła na maxa widać silne parcie ma szklo😀

    22.12.2020 17:41
  • Gość 8 (gość)

    Kobieto zachowujesz się jak desperatka. To jest żenujące co z siebie robisz...

    22.12.2020 16:10
  • Ja (gość)

    Faktycznie, nie ma sensu błyszczeć dla blasku. Nie zmienia to faktu, że jest zdrowa milfetka, która szuka wrażeń. Jak się szuka to i się znajduje :) Powodzenia

    21.12.2020 01:48
  • Jeams (gość)

    W TVN to kto tam się pokazuje ? Margines społeczny lub naciągacze na kasę

    20.12.2020 22:10
  • Mała (gość)

    To,że kobieta jest babcią nie oznacza,że ma siedzieć w domu z różańcem w rękach!Jest pełną życia,atrakcyjną kobietą,co w tym złego?Czyżby ktoś był zazdrosny!

    20.12.2020 18:21
  • Gossv (gość)

    Czyżby pani chciałaby zabłysnąć? Tylko pytanie po co? Co pani z siebie robi? Masakra nie w tym wieku babciu zastanów się czy warto masz męża!!

    20.12.2020 18:02
  • Ols (gość)

    Mlode dupy sie postarzaja na sile aby szybciej znalesc chlopa zeby wpuscili ja do klubu, minie kilka lat i stare dupy sie odmladzaja na sile bo juz nikt ich nie chce a przed klubem mowia czy pani po wnuczke przyszla. Dokad ten swiat zmierza....

    20.12.2020 16:05
  • Jamaica (gość)

    Ręce opadają na wieść o kolejnej zdesperowanej

    20.12.2020 14:21
  • Ktos (gość)

    A w czym ona jest taka wyjątkowa 🤔🥱 przerobiona tak że aż oczy bolą, poza tym nic szczególnego w sobie nie ma. Może to że ma swoje lata, a świeci dupa w internecie. No to tu się nie ma czym chwalić.

    20.12.2020 13:39
  • Iga (gość)

    Nie wiedziałam że ta pani ma fanów.

    20.12.2020 12:27
  • Basia (gość)

    Teraz po tych wszystkich programach przybywa nam gwiazd. Czy to jest mamusia czy ciocia już jest sławna bo pokazuje swoje zdjęcia. Po co to robią? Dla sławy czy pokazać jakie one piękne.

    20.12.2020 12:04
  • Xyz (gość)

    Co poradzić ,jak się chce wypromować na synusiu,i robi się coś co tak za bardzo nie wychodzi.Łapie się co się da.

    20.12.2020 11:42
  • Lolaa (gość)

    Ta pani niezle promuje sie na popularności syna, a posiadanie synowej pomogło w zrobieniu z siebie gwiazdki na insta.. nie wiem co tu pokazywać, blizny na brzuchu, czy wytapetowaną twarz.. A wcześniej biustonosze z wyprzedaży.. trochę prywatności trzeba zachować dla siebie proszę Pani..