"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka faktycznie utrudniała Łukaszowi kontakty z synem? Kobieta postanowiła wyznać prawdę na ten temat

Co jakiś czas w mediach jest głośno o byłych uczestnikach 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Oliwii Ciesiółce i Łukaszu Kuchcie. Para po ogłoszeniu swojego rozstania, miała mieć problem z porozumieniem się w kwestii opieki nad ich dzieckiem. Oliwia postanowiła odnieść się do plotek pojawiających się na ten temat.

Multimedia

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 4", gdzie zostali sparowani przez ekspertów. Zaiskrzyło niemal od razu i mogło się wydawać, że zauroczeni sobą Łukasz i Oliwia doskonale się dogadują. Para po zakończeniu programu postanowiła zostać w małżeństwie. Po pewnym czasie doczekali się nawet pierwszego dziecka - synka Franka. Niestety z czasem stosunki pary znacznie się pogorszyły, co doprowadziło do obecnie trwającej rozprawy rozwodowej.

Oliwia Ciesiółka w stroju kąpielowym. Pochwaliła się perfekcyjną figurą!Zobacz więcej

Oliwia Ciesiółka faktycznie utrudniała Łukaszowi kontakty z synem?

Niedawno w mediach zaczęły się pojawiać doniesienia na temat tego, że Oliwia miała rzekomo utrudniać Łukaszowi kontakt z ich synem Frankiem. W jednym z najnowszych wywiadów, kobieta postanowiła odnieść się do tych plotek. Stwierdziła, że wcześniejsze publikacje o tym, jakoby miała utrudniać Łukaszowi kontakty z synem są nieprawdziwe. Podkreśliła również, że nigdy nie chciała w żaden sposób ograniczać prawa ojca do widywania własnego dziecka.

Pragnę sprostować kilka rzeczy. Informacje o rzekomym utrudnianiu Łukaszowi kontaktów z synem były nieprawdziwe. Wcześniejsze publikacje były zwyczajną burzą w szklance wody, bazującą na domysłach i komentarzach randomowych użytkowników social mediów i artykułów powstałych na ich kanwie. Uważam, że dziecko potrzebuje wielu wzorców i ja nigdy nie miałam na celu dyskryminowania praw ojca w tej kwestii - stwierdziła Oliwia Ciesiółka w rozmowie z "Plotkiem".

W tej samej rozmowie, uczestniczka ślubnego show TVN została również zapytana o to, jak obecnie wygląda jej relacja z Łukaszem. Kobieta postanowiła jednak nie odpowiadać na to pytanie, z racji na trwającą obecnie sprawę rozwodową. Mimo to stwierdziła, że życzy swojemu nadal obecnemu mężowi jak najlepiej.

Zobacz galerię

Jacek skomentował swoje zaręczyny z partnerką. Czy wszystko poszło zgodnie z planem?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×