"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka kwitnie bez byłego męża u boku! Wyjechała na samotne wakacje i publikuje gorące zdjęcie!

Oliwia Ciesiółka to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Kobieta znalazła w programie miłość, jednak później jej losy oraz Łukasza Kuchty się skomplikowały do tego stopnia, że para postanowiła się rozstać, chociaż niedługo wcześniej doczekali się dziecka. Teraz Oliwia kwitnie bez byłego męża u boku!

Multimedia

Oliwia Ciesiółka kwitnie bez byłego męża u boku!

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta byli jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Przypadli sobie do gustu już w dniu ślubu, a później było już tylko lepiej i namiętniej. Wyglądało na to, że Oliwia i Łukasz są doskonale dobrani i potrafią się uzupełniać. Niedługo po zakończeniu programu para doczekała się nawet dziecka.

Niestety, później wszystko się popsuło, a Oliwia poinformowała o zakończeniu małżeństwa z Łukaszem. Jakiś czas później oboje przyznawali, że obecnie łączy ich wyłącznie dziecko.

Od czasu rozstania, Oliwia postawiła na rozwój osobisty. Jej Instagram coraz częściej zalewają zdjęcia z siłowni, a teraz Oliwia zdecydowała się na... samotne wakacje! Widać, że bez byłego męża u boku rozkwita!

Oliwia Ciesiółka chwali się szczuplusieńkim brzuchem! Co za forma!Zobacz więcej

Jednocześnie gorące zdjęcie bardzo spodobało się fanom uczestniczki "ŚOPW"! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Wyglądasz świetnie 🔥😉 pozdrawiam

Marzę o takich wakacjach 😍

Ślicznie 🔥🔥🔥😍

Najlepszy pomysł. PS ślicznie się prezentujesz. ❤️❤️❤️

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×