"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia i Łukasz już planują drugie dziecko? Nie chcą, aby Franek był jedynakiem!

W maju 2020 roku Oliwia i Łukasz z "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" zostali rodzicami. Szczęśliwa para w pełni oddaje się wychowaniu małego Franka, jednocześnie przyznaje, że nie chce, aby ich syn był jedynakiem.

Multimedia

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" planują drugie dziecko?

Od kilkunastu dni Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, którzy poznali się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia", poświęcają swoje życie małemu Frankowi. Ich synek przyszedł na świat w Dzień Matki. Ważył 4 kg i mierzył 57 cm, a jego rodzice oszaleli na jego punkcie. Nic więc dziwnego, że już pojawiają się myśli o drugim dziecku.

Łukasz i Oliwia na wspólnym zdjęciu z dzieckiem. Fani zachwyceni małym Frankiem!Zobacz więcej

Małżonkowie, dla których telewizyjny eksperyment okazał się powodem ku temu, aby zmienić całe swoje życie, zgodnie przyznają, że chcą, aby Franek miał rodzeństwo. - Ja jestem jedynakiem i wiem, że to nie jest takie super - przyznał Łukasz w wywiadzie dla party.pl.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Z kolei Oliwia, która ma dwójkę rodzeństwa zaznacza, że nie wyobraża sobie, aby dorastała sama. - Wiem, że w każdej sytuacji mogę na nich liczyć. To są moje bratnie dusze, przyjaciele - podkreśliła młoda mama i dodała, że chciałaby, aby jej syn też miał brata lub siostrę. Trzymamy zatem kciuki, aby to wkrótce się spełniło!

Łukasz i Oliwia nie wezmą ślubu kościelnego! Chrzest małego Franka stanął pod znakiem zapytaniaZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gy (gość)

    Hu

    09.06.2020 18:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×