"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Widzowie oburzeni zachowaniem Adama. Joanna może liczyć na wsparcie!

W finałowym odcinku 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Adam stwierdził, że chce utrzymywać kontakt z Joanną, ale jednocześnie wolałby się się rozwieść. Następnie przez miesiąc nie odzywał się do swojej żony. Kego zachowanie oburzyło widzów programu.

Multimedia

Ślub od pierwszego wejrzenia" - Adam oburzył widzów

Joanna i Adam z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku mieli trudną relację. Joanna nie umiała się otworzyć, Adam podświadomie ją odtrącał. Bywały jednak momenty, kiedy oboje dobrze czuli się w swoim towarzystwie i wyglądało na to, że jest szansa, aby znaleźli nić porozumienia. Ostatecznie jednak Adam zrezygnował ze znajomości z Joanną.

Pary podjęły decyzje o swojej przyszłości! Tylko jedna osoba chce rozwodu! Co na to współmałżonek?Zobacz więcej

Według Joanny, jako małżeństwo - oboje z Adamem dali sobie za mało czasu na poznanie się. Wierząc, że dodatkowy czas spędzony wspólnie może im jeszcze pomóc, zadeklarowała chęć pozostania w małżeństwie. Adam ocenił jednak, że jako mąż nie będzie miał swobody w działaniu, dlatego zdecydował się na rozwód. Jednocześnie zapewnił, że chce utrzymywać kontakt z Joanną. Wkrótce jednak okazało się, że zmienił zdanie. Po miesiącu od rozmowy z ekspertami para znowu się spotkała. Niespodziewanie dołączył do nich Piotr Mosak, który usłyszał od Adama, że przez ten miesiąc nie mógł kontaktować się z Asią ze względu na coś ważnego, co wydarzyło się w jego życiu. Nie chciał jednak powiedzieć, co to takiego.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Po naciskach ze strony eksperta programu, Adam przyznał, że nie tylko nie mógł, ale też nie chciał zadzwonić do żony. Słuchając tego, Joanna zachowywała kamienną twarz. Mosak stwierdził, że poradzi sobie z tym, jak potraktował ją Adam, bo jest teraz dużo silniejszą kobietą niż była przed programem. Żegnając się z nią, Adam nawet nie podał jej ręki. - Trzymaj się. Powodzenia w życiu - powiedział jedynie. To zachowanie oburzyło widzów, którzy twierdzą, że eksperci popełnili błąd dobierając do Joanny takiego mężczyznę, jakim jest Adam. Jednocześnie wspierają Asię i zapewniają, że prędzej czy później znajdzie dla siebie partnera, który będzie ją kochał i szanował, bo na to zasługuje.

Joanna i Adam są już po rozwodzie, a Adam ma nową partnerkę? Wszystko na to wskazuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Okropny typ z pod ciemnej gwiazdy i oszust. Mógł od razu po ślubie,otwarcie powiedzieć,że z tego związku nic nie będzie,a nie robił sobie show,kosztem dziewczyny i popsuł jej reputację.

    28.05.2020 19:26
  • m baklarz (gość)

    eksperci powariowali .jak można było do asi dobrać takiego pajaca.ja gdybym go zobaczyła w usc uciekłabym. obleśny typ w krótkich spodenkach i czapusi z daszkiem, podobno ma inną to musi być nienormalna osoba że go chce takiego dzwonnika z notrdame za oszustwo powinien ponieść konsekwencje finansowe.

    27.05.2020 10:54
  • Megan (gość)

    Brzydki i bez wychowania....za darmo bym Go nie chciała....popromienny mutant...

    26.05.2020 08:52
  • Kasia (gość)

    Asiu życzę ci normalnego faceta, a nie to cos

    25.05.2020 20:08
  • Kasia (gość)

    To jakiś stworek dziecinna twarz, może spotkał swojego byłego i zatesknil za czymś D.

    25.05.2020 20:05
  • Kd (gość)

    To gej i to brzydki... chciał zabłysnąć żeby do rabieja albo biedronia się załapać na nocowanke.

    25.05.2020 15:49
  • Gosiula (gość)

    Adam od pierwszych chwil mi nie pasował-brak empatii jest związana z wychowaniem.Asiu kochana jestes usposobieniem Anioła i potrzebujesz dobrego , wyrozumiałego faceta i takiego Ci życzęBędzie dobrze.

    25.05.2020 14:31
  • Gosiula (gość)

    Adam od pierwszych chwil mi nie pasował-brak empatii jest związana z wychowaniem.Asiu kochana jestes usposobieniem Anioła i potrzebujesz dobrego , wyrozumiałego faceta i takiego Ci życzęBędzie dobrze.

    25.05.2020 14:31
  • Gosc (gość)

    To dupkę ten Adam od samego początku to nie polubiłam żenada co gość pokazał A kto na niego poleci szkoda Joasi to bardzo mądra dziewczyna A on niezaslugiwaj na nią dupkę rudy

    25.05.2020 13:48
  • Gosc (gość)

    To dupkę ten Adam od samego początku to nie polubiłam żenada co gość pokazał A kto na niego poleci szkoda Joasi to bardzo mądra dziewczyna A on niezaslugiwaj na nią dupkę rudy

    25.05.2020 13:48
  • Jerzy (gość)

    Adam z małżeństwa zrezygnował jak się dowiedział że jest młodszy o rok. W trakcie kręcenia programu miał inną kobietą która zaszła w ciążę. Tylko o ciąży się dowiedział gdy już był w związku z Joanną. Dlatego też nie chciał zbliżenia z Joanną. Dlatego dążył do zakończenia programu by móc się rozwieść by zacząć z kobietą w ciąży nowe właściwe życie. Tylko tak 30letni facet mężczyzna tak nie postępuje. Jeżeli teraz nie umiesz grać w otwarte karty to ci będzie dalej. Ale to jest Twoje życie. Pamiętaj KARMA zawsze wraca z dwojoną siłą. Można było zrezygnować z tego ślubu i nie zawracać wszystkim głowy. Zastanów się nad własnym obecnym życiem, kup drobiazg, bukiet kwiatów z przeprosinami wręcz to Joannie życząc jej szczęścia, miłości i gniazdka rodzinnego.

    25.05.2020 12:23
  • Monkagosc (gość)

    Adam wie że nie podoba mu się Asia......czy to takie nieoczywiste...Program powinien już być zdjęty bo to jest wbrew mądrości ludzkich głów i uczuć.

    25.05.2020 12:02
  • Rose (gość)

    Asia to wspaniała dziewczyna. A Adam sam nie wie czego chce.

    25.05.2020 09:48
  • Jola (gość)

    Tempy burak sam nie wie czego chce tylko zranił Asię i zachował się jak cham po co dupe zwracał w tym programie takim zachowaniem nawet nie potrafi prosto w twarz powiedzieć i wyjaśnić co się stało palant oby ktoś tak jego potraktował.

    25.05.2020 08:42
  • Gość (gość)

    Ten ryży bóbr pasuje do programu chłopaki do wzięcia. Pomylił program. Może to gey bo bardziej mi na takiego pasuje. Chciał się wypromować kosztem tv. Powinien pokryć koszty tego ślubu bo od początku jego zachowanie wskazywało na to że zależy mu na lansie i piwie.

    24.05.2020 20:17
  • Marycha1951 (gość)

    Ty z deficytem rozwoju, kultury, empatii. Zero obycia. Nie pamietak takiego typa w innych seriach Na szczescie Asia wyszla z tej relacji silniejsza i jest gotowa na "walke" o swoje szczescie. ŻYCZĘ CI TEGO z calego serca

    24.05.2020 19:42
  • Dana (gość)

    Rudy brzydki i nic niewarty

    24.05.2020 18:34
  • Blondyna (gość)

    Asiu jesteś piękna i inteligentna kobieta szkoda by było Ciebie na takiego buraka jego zachowanie wobec Ciebie żenada i ta czapka okropne ani wyglądu ani charakteru. Znajdziesz napewno swoją miłość po programie jeszcze będziesz silniejsza pozdrawiam serdecznie

    24.05.2020 18:12
  • zofia (gość)

    Asiu jesteś badzo ładną wrażliwą serdeczną osobą jestem oburzona jak psycholodzy mogli takiego chama buraka wziąć do programu i skojarzyć Was jako parę.Asiu dobrze się stało że Adam odkrył całą swoją osobowość w porę i jesteś wolna.Karma wraca a Ty poznasz kogoś z kim będziesz szczęśliwa.

    24.05.2020 17:28
  • Anka (gość)

    Ch@m i burak!!!! Zero oglady i dobrego wychowania!!!!

    24.05.2020 17:08
NowszeStarsze