"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iza i Kamil już nie są razem?! Uczestnik show zabrał głos!

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli jedyną parą, która zdecydowała się pozostać w małżeństwie. Teraz pojawiły się plotki, iż już nie są razem! Jaka jest prawda? Sprawdź!

Multimedia

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" nie są razem?

Iza i Kamil są jedną z trzech par, która wzięła udział w "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Choć na początku niewielu dawało im szansę, to jednak oni jako jedyni zdecydowali się pozostać w małżeństwie. Teraz jednak pojawiły się plotki, iż już się rozstali!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Kamil i Iza nadal są małżeństwem! Opublikowali romantyczne zdjęcie Zobacz więcej

Wszystko dlatego że Iza pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" nie z mężem, a z mamą. Od razu zaczęły się spekulacje, a uczestniczka próbowała wytłumaczyć, czym spowodowana jest nieobecność męża. Ale teraz to Kamil zabrał głos. Opublikował na Instagramie zdjęcie ze ślubu z Izą i zdradził, że nie żałuje swojej decyzji dotyczącej udziału w programie.

To była dobra, czy dobra decyzja? … Zdecydowanie była ona DOBRA! Ma ona swoją kontynuacje, i jest powodem kolejnych, pozytywnych zmian teraz już nie tylko w moim życiu! Z pewnością, mogę powiedzieć, że trafiłem w swoim życiu na wspaniałą osobę, mimo tego, że momentami nie było łatwo, teraz wiem, że na pewno było warto. To dopiero początek, a już jest zajeb***ie, co będzie potem?! Potem, tylko lepiej!

Kamil podzielił się z fanami radami dotyczącymi związków. Zdradził też, że razem z Izą bardzo walczyli o ich relację, ale nie żałują. Wygląda więc na to, że wciąż są razem!

Życzę Wam tak dobrej osoby, na jaką ja trafiłem 🙂. Było warto walczyć, a my tej walki włożyliśmy ogrom! Sorry… OGROM!!! I włożymy jeszcze wiele 😍

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Przystojny. Taktowny i ciepły człowiek. P. Kamilu trzymam za pana kciuki.

    30.05.2021 07:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×