"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz i Laura Wielich podjęli decyzję bardziej wiążącą niż ślub! Wspólnie kupili mieszkanie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który potrafi łączyć ludzi, jednak niekoniecznie w takiej konfiguracji, w jakiej życzyliby sobie tego eksperci. Dopiero co głośno zrobiło się na temat Pawła, który związał się z kuzynką swojej ekranowej żony, ale o sobie przypomnieli także Karol i Laura z 5. edycji tvnowskiego show, którzy połączyli się sami, po tym jak wcześniej eksperci zafundowali im nieudane małżeństwa.

Multimedia

Laura Wielich i Karol Maciesz kupili wspólnie mieszkanie!

Karol Maciesz i Laura Wielich to bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Fani show wciąż nie mogą pojąć, jakim cudem eksperci tak bardzo chybili w ich przypadku z osobami, które dobrano im do małżeństw. Przez to Karol zaliczył fatalny związek z Igą, natomiast Laura przez miesiąc męczyła się z Maciejem, który w żaden sposób jej nie interesował, nie pociągał i kompletnie nie był w jej typie.

To, co popsuli eksperci programu TVN, naprawili sami uczestnicy, którzy trafili na siebie po zakończeniu nagrań programu. I zaiskrzyło! Wówczas okazało się, że Karol Maciesz i Laura Wielich praktycznie są dla siebie stworzeni! Cóż, widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sugerowali to od pierwszych odcinków 5. edycji show. Szkoda, że eksperci widzieli to inaczej.

Karol Maciesz opublikował wymowny wpis. Szykuje się do ślubu z Laurą?Zobacz więcej

Teraz Karol i Laura w końcu mogą cieszyć się wspólnym szczęściem. Już niejednokrotnie pojawiały się doniesienia, że ta sympatyczna dwójka szykuje się do ślubu, jednak na razie zdecydowali się na coś, co może połączyć ich trwalej niż związek małżeński!

Laura pochwaliła się na swoim Instagramie, że razem z Karolem kupiła mieszkanie! Hasztagi "dobrypoczątek" i "nowyetap" mówią wszystko! A my życzymy parze powodzenia. Należy im się szczęście!

Zobacz galerię

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×