"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Wpis Izy Juszczak w mediach społecznościowych sugeruje, że mocno walczyła o związek z Kamilem

Rozpad związku Izy Juszczak i Kamila Węgrzyna przesądził o kiepskim wyniku 5. edycji programu. Jeśli by mierzyć jej wartość liczbą par, które połączyła, to można mówić o totalnej klapie.

Multimedia

Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczyła o Kamila Węgrzyna

Widzowie, którzy bardzo mocno - a tak właśnie było - kibicowali Izie i Kamilowi, srodze się rozczarowali. 12 września tak lubiana przez widzów bytomianka poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że rozstała się z Kamilem. Napisała wtedy:

Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję - napisała Iza. - Mając nadzieję, że zmieni twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy, nie wyszło.

Iza rozstała się z Kamilem! Co jest powodem fiaska związku?Zobacz więcej

Ponieważ nic jednoznacznie nie wskazywało na to, że para się rozstanie, widzowie byli zaszokowani takimi wieściami i czekali na jakieś wyznanie Kamila. Mężczyzna przyznał, że ostatni czas był dla obojga ciężki i że:

Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu z nadzieją na lepszą przyszłość.

W najnowszym wpisie na swoim profilu Iza, zawsze ujmująco otwarta, opublikowała przepiękne czarno-białe zdjęcie i napisała dwa zdania:

Kamil zabrał głos w sprawie rozstania z Izą! Fani programu wciąż są w szoku!Zobacz więcej

Szczęście się nie kończy, ono tylko ulega zmianom. Walczcie o siebie każdego dnia.

Drugie zdanie pozwala mieć pewność, że Izie zależało na związku z Kamilem i walczyła o to, by jednak byli razem, ale... nie udało się.

Jej fani byli dla niej pełni zrozumienia i starali się ją pocieszyć, m.in. takimi słowami:

Piękna, mądra, wyrozumiała I b. dojrzała kobieta ❤️W moich oczach jesteś wzorem do naśladowania I zasługujesz na pełnię szczęścia, która z pewnością wkrótce zagości w Twoim życiu💜💜💜

❤️Życzę dużo szczęścia. Jesteś piękna kobieta, na zewnątrz i wewnątrz. Zasługujesz na to co najlepsze. Jak każda z nas.

Kwitnie Pani, piękne zdjęcie które ukazuje całe piękno które Pani ma w sobie

Dokładnie każdy koniec jest początkiem czegoś nowego .....zresztą czasami lepiej być samemu i być wolnym ptakiem niż samotnym w związku

🔥Pięknie, oby się ułożyło

Pani Izo...Pani kwitnie ❤️

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Poli (gość)

  Wstyd to to ,że kogos się ustawia pod siebie ...ta Pani zabiła indywidualność Pana.

  24.09.2021 06:37
 • Greg (gość)

  Historia kobiety nie istnieje dopuki nie zostanie opowiedziana, tu historię widać gołym okiem. Coś przymierzane wiele razy traci na atrakcyjności i nie uchodzi oczekiwać że ktoś zapłaci za to pełną cenę;)

  21.09.2021 13:42
 • Ania (gość)

  Pani Izo od poczatku Pani kibicowałam i bardzo sie rozczarowałam doborem kandydata dla Pani.Widziałam zypełnie kogos innego przy Pani boku.Jest Pani super.dziewczyna i napewno gdzies jest dojrzały facet dla Pani a nie chłopiec wiecznie mieszkajacy u Mamusi.Jak bedzie Pani chciała dziecko to je sobie Pani urodzi.Głowa do gory fajna kobietko pozdrawiamy z Norwegii

  21.09.2021 12:53
 • Bona (gość)

  Kamil to duże dziecko, on jeszcze się nie wyszumial, poszedl dla slawy, trochę wstyd

  21.09.2021 08:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×