"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kasia i Paweł już się rozwiedli? W sieci aż wrze od spekulacji. Oszukała wszystkich?

Po radosnym ślubie Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", wielu widzów sądziło, że to właśnie im uda się stworzyć zgrany związek. W sieci zaroiło się jednak od spekulacji, niektórzy twierdzą, że Kasia oszukała wszystkich! O co chodzi?

Multimedia

Kasia i Paweł już się rozwiedli? W sieci aż wrze od spekulacji. Oszukała wszystkich?

Kasia Zięciak to jedna z bohaterek 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6", która bardzo szybko zaczęła zdobywać fanów. Internauci polubili jej luz i naturalność. Kasia oczarowała wszystkich już podczas wesela. Jako jedna z nielicznych uczestniczek w historii programu, niemal od razu zapałała uczuciem do nowego partnera.

Pary zaczynają się poznawać. W związku Kasi i Pawła są problemyZobacz więcej

Oboje sprawiali wrażenie przeszczęśliwych, a Kasia zapewniała, że Paweł jest jej przeznaczony.

Niedługo później, bo już podczas podróży poślubnej czar prysł, a Kasia zaczęła stroić fochy i traktować męża z dużą rezerwą. Internauci zaczęli snuć domysły, że Zięciak wzięła ślub w telewizji, aby odegrać się na swoim byłym. Podobno kontaktowała się z nim jeszcze podczas zdjęć do programu. Mieli razem sms-ować.

Karol i Laura żyją słodko jak w bajce. Jej mieszkanie zamieniło się w miłosne gniazdkoZobacz więcej

Spekulacje na temat Kasi nie ustają. Niektórzy twierdzą, że jej małżeństwo z Pawełem już się rozpadło, a ona wróciła do swojego ex!

Ona wróciła do byłego. Nie są już małżeństwem z Pawłem.

Kasia podobno wróciła do swojego eks

Wiadomo na 100%, że im nie wyszło niestety. A zapowiadało się ok, niestety są już po rozwodzie - czytamy.

Jak myślicie, czy Kasia i Paweł są już po rozwodzie? W zapowiedzi 7. odcinka Kasia przyznaje, że Paweł nie pociąga jej fizycznie!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Nina (gość)

    Chora kobieta moze chodzi z mamo do lekarza z glowo ale zaden specjalista jej nie pomoze bo sie nieda ja mysle ze jak wrucila do poprzedniego chlopaka to on potym co obejrzal w telewizji jo zostawi bo przejrzy na oczy co to za egzemplarz zniej jest

    21.11.2021 07:08
  • Zła kobieta. (gość)

    Biedny chlopak ta kobieta zniszczyła mu szansę na fajny zwiazek, jest okropna i zapatrzona w siebie, mamę i koleżanki. Nigdy nie myślała o nim tylko o sobie.

    20.11.2021 04:11
  • Piotr (gość)

    Gdzies czytalem ze kaska to pracuje jako niania mysle ze po tym programie nikt jo nie zatrudni zeby dzieciom nie poosula psychiki ja nigdy w zyciu niechcialbym zeby taka osoba toksyczna byla obok moich dzieci

    19.11.2021 06:43
  • Gosc (gość)

    Tak toksycznej osoby nie znam dla mnie Jebn .eta na glowe na makes poprostu brzydki wredny paszkwil kto by jo chcial chyba slepy i gluchoniemy I wiedzocy ze za 2 dni umrze I jest mu wszystko jedno

    19.11.2021 06:37
  • Gosc (gość)

    Kasia brawo takie teksty co muwisz to normalny czlowiek by niewymyslil mistrzostwo glupoty twojej za kazdym razem zastanawiam sie co powiesz glupota jest w tobie zawsze bedziesz sama I nigdy nikt z tobo niebedzie bo sie nieda bo zaden psychiatra nie ma takiego lekarstwa przykre I nikt ci nie moze pomuc niema dla ciebie lekarza ani lekarstwa na twojo glupote

    17.11.2021 06:27
  • Gajka (gość)

    Mam normalne relacje z mamą -powiedziała Katarzyna .30 latka,dzwoni do mamusi 20 razy dziennie i mamusia,wszystko musi wiedzieć Chore!

    16.11.2021 22:13
  • Xxx (gość)

    Wygląda jak napuchnieta pijaczka a wymagania ma jak księżniczka

    09.11.2021 22:18
  • miroslawa57 (gość)

    No i dobrze chlopaka stać na ładniejszą i uczciwą dziewczynę a nie napuchnięta brzydulę i jędze

    02.11.2021 19:12
  • Judyta (gość)

    Tą jendze Kasie to chyba wzięliście ją z psychiatryka jest wstrętna i dwulicowa sama nie wie czego chce oprócz Pawła już ją nigdy nikt nie zechce.Paweł nie marnuj czasu na nią ja cię chcę napisz do mnie.

    31.10.2021 19:22
  • Dana (gość)

    Podoba mi sie Aneta i Robert Ale czego nie wyszlo? Szkoda . Muzycy sa fajni! Wesole zycie bez stresow a to bardzo wazne w zyciu . Zastanowcie sie dobrze bo do siebie bardzo pasujecie.

    31.10.2021 03:43
  • Dana (gość)

    Pawel dziekuj Panu Bogu ze ta wredna cienkousta a wiesz co to znaczy odeszla bardzo falszywa wszystko bylo na nie Jestes super gosciem i znajdziesz dziewczyn duzo ,ale patrz na charakter zycze powodzenia

    31.10.2021 03:33
  • Oliwia (gość)

    Paweł jesteś super,mądry i przystojny a trafiła ci się głupia i brzydka niewiasta,szkoda.Specjalisci do wymiany.Jak taki człowiek o złotym sercu mógł dostać kobietę bez skrupułów.Lustra u tej pani brak.

    29.10.2021 09:21
  • Ania (gość)

    Paweł olej ta hienę.Kochany jesteś,kobiet będziesz miał na pęczki a ona zostanie sama ze swoimi mądrościami.Kim ona jestem,że się tak wywyższa?Jakby się zachowywała gdyby była piękna?,strach pomyśleć.

    29.10.2021 09:18
  • Ola (gość)

    Paweł przystojny,szczery inteligentny,mądry, spokojny, ideał.Jak specjaliści mogli go sparować z taką kobietą.Jest brzydka więc powinna nadrabiać charakterem a tak nie jest.Nie potrafi się nawet ubrać,kto do sukni zakłada kurtkę jeansową,kobieta nie ma gustu.Rani Pawła,powinien ją olać.Uwaza się za piękność,chyba nie ma lustra.Za bardzo wymalowana.Pawel super,zasługuje na mądra kobietę.Znowu zawinili specjaliści,do wymiany.Zenada.

    29.10.2021 09:14
  • Karol (gość)

    Moze pisze niepoprawnie ale wychowalem sie w chicago muwie dobrze po polsku gorzej z pisaniem przepraszam ale wiem co jak ktos jest dobrym czlowiekiem a kto zlym rodzice mnie wychowywali tutaj po polsku z polskimi tradycjami I zawsze musialem w domu rozmawiac po polsku za co im dziekuje bardzo gorzej u mnie z pisaniem jest bo niekture wyrazy musze myslec jak sie to pisze a Kaska to porazka

    25.10.2021 01:12
  • Karol (gość)

    Kasia ma na pierwsze imie problem z glowo I niema komentarza do tego mama z ojcem sie wstydzo kogo wychowali mysleli ze majo curke ktoro im pomoze na stare lata a sie pomylili bo opieki to oni od niej niedostano jedynie wstydu I tylko wstydu nie zycze nikomu takiego dziecka jak kaska ( na pierwsze problem )

    25.10.2021 01:00
  • Izabell (gość)

    Kaśka,aktorka ze spalonego teatru powinna zwrócić całe koszta tego programu , parcie na szkło miała co innego mówiła a co innego zrobiła. Zasłynęła wieśniaczka nie ujmując niczego osobą ze wsi bo oni mają więcej HONORU.Paweł nie przejmuj się tym barahłem

    24.10.2021 13:09
  • Aż dam (gość)

    Ten jeden co jest z tą małolatą to startował już na samym początku jak to powstawało i go nie wybrali . Chodzi mi o tego co jest z tą co ma 26 lat i duży biust Faktycznie nie mają z czego wybrać biorą co popadnie

    24.10.2021 10:28
  • Sławek (gość)

    Ile tu jadu i oceniania drugiego człowieka tylko na podstawie jednego artykułu, który może być nieprawdziwy. Polski chamski i prostacki narodzie nabierzcie szacunku do drugiego człowieka.

    23.10.2021 09:42
  • Andre (gość)

    A ja myślę że ci psycholodzy nie mają z kogo wybierać i tak to jest, że dwa różne charaktery ze sobą łączą.

    23.10.2021 08:14
NowszeStarsze