"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kolejna para już po rozwodzie? Kasia Zięciak zamieściła wymowny wpis

Kasia Zięciak i Paweł Olejnik byli jedną z par, które wzięły ślub w 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich związek jednak nie przetrwał, a uczestniczka zamieściła wymowny wpis, który sugeruje, że są już po rozwodzie!

Multimedia

Kolejny rozwód pary z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Kasia Zięciak i Paweł Olejnik wzięli udział w telewizyjnym eksperymencie - "Ślub od pierwszego wejrzenia". Byli uczestnikami 6. edycji i choć początkowo wydawało się, że oboje wpadli sobie w oko, ta relacja nie przetrwała, a dziś są już w nowych związkach - Paweł związał się kuzynką Kasi! Ona też ma już partnera.

Nowy sezon w ogniu krytyki. Lista uwag się wydłuża! O co apelują widzowie?Zobacz więcej

Teraz wygląda na to, że para jest już po rozwodzie! Kasia Zięciak opublikowała serię zdjęć na swoim Instagramie, które to sugerują - najpierw pokazała kadr sprzed Sądu Okręgowego w Katowicach, a potem selfie z podpisem "już po". Dodała także wymowny wpis:

Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie”. Potrzebujemy męstwa, aby przyznać się do porażki. Również odwagi i siły aby zrozumieć, że żadna porażka nie jest ostateczna.

Wygląda więc na to, że Kasia i Paweł to już kolejna para, która zakończyła "Ślub od pierwszego wejrzenia" jako rozwodnicy.

Zobacz galerię

Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego. Jak potoczyły się losy bohaterów?

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Szkoda, że tak się potoczyło, ale jeszcze z pewnością będą szczęśliwi z kimś innym. Mi z małżonkiem wszystko świetnie się układa. Ostatnio mieliśmy małą sprzeczkę, ale ją rozwiązaliśmy kupując iRobota i każdy jest szczęśliwy :D

    26.04.2022 15:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×