"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odcinek 6. Pary zaczynają się poznawać. Jednym przychodzi to gładko, dla innych tempo jest za szybkie. W związku Kasi i Pawła są problemy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odcinek 6. Pary małżeńskie wyjechały w podróż poślubną, by się poznać. Nie wszyscy przełamują lody w tym samym tempie. Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odc. 6. co się wydarzyło?

Aneta i Robert

Znajomi Anety i Roberta dostrzegają w parze same podobieństwa. Coś w tym jest - obydwoje czują się ze sobą bardzo swobodnie, jakby znali się od zawsze i mają podobne poczucie humoru. Aneta rozpłakała się przed kamerą ze szczęścia - "nie wierzyłam, że będzie aż tak fajnie, że będzie aż tak pięknie". Robert stwierdził, ze pojawiła się między nimi chemia. Wzruszona Aneta stwierdziła robiąc selfie z mężem: "Nie jestem przyzwyczajona do widoku siebie z facetem". W podróż poślubną pojechali w góry, przy czym okazało się, że Robert nigdy w górach nie był. Cały czas trzymali się za ręce.

Karol i Laura żyją słodko jak w bajce. Jej mieszkanie zamieniło się w miłosne gniazdkoZobacz więcej

Kasia i Paweł

Dzień po ślubie Paweł zachowywał się bardzo romantycznie i przygotował truskawki z szampanem i białą czekoladę do picia. Kasia dostała również naszyjnik. Zaczęła się czuć bardzo skrępowana, ponieważ nie jest przyzwyczajona do tego, by ktoś był wobec niej troskliwy i opiekuńczy. Ale Paweł postanowił być cierpliwy. Pojechali do Beskidu Żywieckiego. Kasia, niestety, nie lubi gór. Rozmowa podczas spaceru w ogóle się nie kleiła. Kasia powiedziała mężowi, że ma gorszy dzień. Odsuwała się od niego bojąc się bliskości. Wyznała, że tempo jest dla niej za szybkie. To martwi Pawła, bo dla niego najważniejsze jest, żeby byli razem.

Aneta Czajkowska mieszka na warszawskim Żoliborzu. To przytulne miejsce pełne światła. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Julia i Tomasz

Julia także czuła się skrępowana, ponieważ Tomek mówi za dużo i tylko o brydżu, a ona nie wie, jak go uciszyć. Podróż poślubną odbywają w Beskidzie Sądeckim. Tomkowi, w czasie picia szampana na balkonie, przypomniała się "ciekawostka" o samobójcach skaczących z wieży Eiffla. To rozbawiło Julię.

Kasia Zięciak szturmem zdobywa fanów! "Bardzo sympatyczna i ciepła osoba"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×