"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Zaręczyny i niezdecydowanie! Pary podjęły decyzje - wiemy, kto pozostał w małżeństwie. Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku "ŚOPW"

Na Player dostępny jest już ostatni odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Część widzów już wie, kto zdecydował się na rozwód a kto pozostał w związku małżeńskim. Wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu. Sprawdźcie, jakie decyzje zapadły w ostatnim odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6".

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Pary podjęły decyzje

Szósta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca - przynajmniej na Playerze, gdzie udostępniono już ostatni odcinek, w którym dowiedzieliśmy się, kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie. Nie wszystkie decyzje były tak oczywiste jak mogłoby się wydawać.

Czy Tomasz i Julia dali sobie jeszcze szansę? Jaką decyzję podjęła Kasia, która w ostatnich tygodniach wycofała i zdystansowała w stosunku do Pawła? Czy Aneta i Robert pozostali w związku małżeńskim?

Ile par i którzy z uczestników randkowego show przetrwali program i są małżeństwem do dziś? Zobacz zdjęcia! Zobacz więcej

Poznajcie szczegóły w tekście poniżej. Sprawdź, co wydarzyło się w 15. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia i Tomasz

W przypadku Julii i Tomasza eksperyment się nie powiódł. Para w finałowym odcinku próbowała jeszcze wyjaśnić z ekspertami ostatnie nieporozumienia. Julia uznała, że jej mąż jest osobą nieszczerą. -Widać nie idzie mi komunikowanie niektórych rzeczy i po prostu cię przepraszam za to, że cię skrzywdziłem [...] Wiedz, że nigdy bym nie wymagał od ciebie, żebyś się zmieniała na siłę. Nikt nie ma prawa mówić komuś, jak ma wyglądać - przyznał Tomasz w rozmowie z żoną.

Oboje zbyt wcześnie się poddaliśmy, nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo. Zabrakło z mojej strony i strony Tomka jakiegoś impulsu - dodała Julia.

Tomasz i Julia zdecydowali, że chcą się rozwieść.

Tomasz złamał zasady programu? W ekspercie "ŚOPW" aż się zagotowało, ale mógł tylko załamać ręceZobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Aneta i Robert

Aneta i Robert od samego początku byli ze sobą szczerzy i niczego nie udawali. Widzowie szybko uznali, że to jedyna para z 6. edycji, która ma szansę stworzyć szczęśliwy związek. W finale Robert uklęknął przed ukochaną i w pewien sposób jej się oświadczył! -Czy zostaniesz ze mną? - zapytał, a zaskoczona Aneta przyjęła pierścionek i odparła:

Trudno opisać mi te emocje, jestem szczęśliwa, ale na razie jeszcze zdenerwowana. Absolutnie się nie spodziewałam, jeszcze prosiłam, żeby nie było żadnych niespodzianek. Te 30 dni to na razie wystarczająco się działo i po prostu ja i moje serce zaraz tego nie wytrzymamy - powiedziała.

Aneta i Robert zostali w związku małżeńskim. Później dowiedzieliśmy się, że kobieta zrezygnowała z pracy w Warszawie i podjęła decyzję o przeprowadzce do rodzinnej miejscowości swojego męża.

Czy ulubiona para z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozpadła się?Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Kasia i Paweł

Kasia i Paweł podczas ślubu byli sobą zachwyceni, a zaraz potem zaczęły się schody. Kasia zamknęła się w sobie i wycofała. Kobieta przyznała, że wpływ na to mogło mieć zachowanie ich najbliższych. -Oni bardzo chcą, żeby nam się udało - przyznała. Relacje Kasi i Pawła w ostatnich odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" były napięte. Mimo tego para postanowiła dać sobie szansę i oboje wyrazili chęć pozostania w małżeństwie.

Niestety po miesiącu Kasia zmieniła zdanie. Okazało się, że nie jest gotowa na związek.

Stwierdziłam, że chyba na razie nie jestem gotowa na relację z mężczyzną. Mężczyźni zaczynają mnie denerwować - powiedziała Kasia.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Edzia (gość)

  Pawle tylko się cieszyć i dziękować ze się wycofała byłbys pod pantoflem do końca życia ta babka w ogóle nie była zainteresowana małżeństwem. Fajny z Ciebie facet jeszcze znajdziesz sobie kogoś pdpowiedniego. Szyderczy śmiech tej baby mówi wszystko

  19.12.2021 07:42
 • Edzia (gość)

  Pawle tylko się cieszyć i dziękować ze się wycofała byłbys pod pantoflem do końca życia ta babka w ogóle nie była zainteresowana małżeństwem. Fajny z Ciebie facet jeszcze znajdziesz sobie kogoś pdpowiedniego. Szyderczy śmiech tej baby mówi wszystko

  19.12.2021 07:41
 • Ewa (gość)

  Ta kobieta niewie czego chce pasowała by z Tomaszem też taki dziwoląg a Julka z Pawłem. Paweł dziękuj że nie zostałeś w małżeństwie bo przesrane do końca.ona i jej piesek mają odchyły

  11.12.2021 11:22
 • Ewa (gość)

  Ta kobieta niewie czego chce pasowała by z Tomaszem też taki dziwoląg a Julka z Pawłem. Paweł dziękuj że nie zostałeś w małżeństwie bo przesrane do końca.ona i jej piesek mają odchyły

  11.12.2021 11:22
 • Axxc (gość)

  Sama niewiedziała czego chciała widocznie nie dorosła do życia w małżeństwie będzie żałowała fajny sympatyczny chłopak.....A może chciała tylko zabłysnąćprzed TV.Moim zdaniem to ta Kasia w sobie samej zakochana wyraz twarzy dużo mówi o niej.Nieprzyjemny człowiek z tej kobiety

  10.12.2021 11:38
 • Emil (gość)

  Koza zgrala glupa a Pawel sie nabral na to a le zato co zrobila bedzie cierpiec strasznie zadne modlitwy jej nie pomogo tak wrednej osoby w zyciu nie poznalam ale karma wruci I sie posra z bulu

  10.12.2021 04:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×