"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka, Dorota i Patrycja razem imprezowały! Wymowny wpis. Ich małżeństwa przetrwały?

Na antenie telewizji TVN możemy oglądać właśnie 7. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie wciąż spekulują, czy pary, które zawarły związki małżeńskie w "ŚOPW 7" wciąż są razem, a tymczasem uczestniczki show same podsycają plotki!

Multimedia

Agnieszka, Dorota i Patrycja ze "ŚOPW 7" razem imprezowały! Wymowny wpis. Ich małżeństwa przetrwały?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7", chociaż jest dopiero na początku swojej emisji, to już teraz wywołuje ogromne emocje. Poznaliśmy trzy pary, które postanowiły zaryzykować i wzięły śluby w ciemno.

Piotr wspomina czas realizacji programu. Potwierdza plotki, że nie ułożyło mu się z Dorotą?Zobacz więcej

W 7. edycji "ŚOPW" obserwujemy poczynania Agnieszki i Kamila, Doroty i Piotra oraz Patrycji i Adama. Widzowie wciąż spekulują, czy programowe pary wciąż są razem i szukają każdego możliwego śladu w sieci. Już pojawiły się głosy, że małżeństwo Agnieszki i Kamila przetrwało, a Agnieszka przeprowadziła się z Białegostoku do Włocławka, gdzie mieszka Kamil. W przypadku Doroty i Piotra wciąż pojawiają się sprzeczne głosy; z jednej strony Dorota i Piotr starają się wspólnie obśmiewać wszelakie internetowe spekulacje, ale z drugiej pojawiają się głosy, że tej dwójce nie wyszło. Najmniej natomiast wiadomo o Patrycji i Adamie, gdzie jedynie mamy wpis Adama, który opublikował zdjęcie ze ślubu, opatrzone sentymentalnym opisem.

Jaka jest prawda? To wiedzą tylko uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7", którzy sami od jakiegoś czasu podgrzewają atmosferę i podrzucają fanom show kolejne powody do spekulacji i dyskusji.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Kilka dni w sieci pojawiło się na zdjęcie, na którym widzimy uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7", które razem imprezują! Fotka, na której wspólnie są Agnieszka, Dorota i Patrycja została opatrzona wymownym wpisem:

Stare na wychodnym.

Fani już zastanawiają się, czy to oznacza, że wszystkie małżeństwa przetrwały. Jak myślicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • marzycielka (gość)

  Nie zdecydowałabym się na udział w takim programie. Swojego męza poznawałam prrzez 4 lata i wiem, że nie stawia skarpetek przy łóżku, że wie jak się wkłada brudene talerze do zmywarki czy jak się obsługuje irobota. Takie eksperymenty jak w programie to nie dla mnie, chociaż z tego co czytałam kilka par jest nadal razem.

  06.04.2022 11:48
 • Jakby nie da się tego słuchać (gość)

  Jakby.

  29.03.2022 23:14
 • Olo (gość)

  Drażni mnie sposób rozmowy Doroty i przede wszystkim adużywanie słowa "jakby " . Wiem ,że młodzież w tej chwili tak się wypowiada ,ale bez przesady ,!

  29.03.2022 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×