"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian zdradzili imię córeczki. Dziewczynka daje się we znaki! "Mamy mają jakieś nadludzkie moce "

Anita i Adrian zdradzili imię córeczki. Uczestnicy 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" na początku lipca 2020 roku zostali rodzicami po raz drugi, a teraz okazuje się, że dziewczynka daje się we znaki!

Multimedia

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili imię córki

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedna z ulubionych par widzów programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na początku lipca 2020 po raz drugi zostali rodzicami - na świat przyszła ich córka. Bohaterowie show TVN podzielili się radosną nowiną z fanami, ale dopiero trzy tygodnie później zdradzili, jak dziewczynka ma na imię.

Anita i Adrian zostali po raz drugi rodzicami. Jak ma na imię ich córka?Zobacz więcej

Córeczka Anity i Adriana to Blanka i okazuje się, że nie zawsze jest aniołem. Młoda mama przyznała, że jej córeczka "jest klasyczną małą przylepką (...), a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem". Anita zaznaczyła, że nie ma podobnych do siebie dzieci, a gdy urodził się jej synek Jerzyk, zachowywał się zupełnie inaczej. Z kolei Adrian zauważył, że czas z dziećmi płynie bardzo szybko.

tik tak tik tak... I tak mija ten czas, już 3 tygodnie za nami, a odnoszę wrażenie jakbym to kilka dni temu odbierał dziewczyny ze Szpitala. Hmmm ale co tu dużo pisać, teoretycznie Jerzyk był niedawno takim malutkim dzidziusiem, niedawno bo co to jest 14 miesięcy ⁉️ Niby nie wiele, a jednak ! Dzisiaj jest już chłopcem który sam dokonuje pewnych wyborów, okazuje radość czy niezadowolenie... Chyba teraz dokładnie rozumiem Wasze komentarze sprzed roku „cieszcie się każdą chwilą, bo dzieci szybko się zmieniają”

Anita przyznała także, że opieka nad dwójką dzieci nie jest łatwa. "Mamy mają jakieś nadludzkie moce chyba żeby ogarnąć to wszystko, a te które radzą sobie zupełnie same podziwiam z całego serca. Niech ktoś mi powie, że wychowywanie dzieci to tylko siedzenie w domu" - napisała.

Anita i Adrian w wyjątkowej sesji zdjęciowej ze swoimi dziećmi! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×