"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska krytykuje najnowszą edycję programu. Jest bezlitosna!

Czy nowa edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest udana? Czy gryziemy palce z emocji? Niektórzy uważają, że nie, a nawet zasypiają. Show skrytykowała ostatnio Anita Szydłowska z jego trzeciej edycji.

Multimedia

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykuje program

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nic dziwnego, że śledzą kolejne sezony show, podobnie jak tysiące polskich widzów. Ale bieżąca edycja nie wzbudza ich entuzjazmu. Anita niedawno stwierdziła, że z programu wieje nudą. A Anna Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 2", z którą Anita i Adrian się spotykają, po prostu na nim zasypia!

Anita i Adrian już w nowym mieszkaniu! "Większy metraż dał nam oddech" - zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że telewizyjne małżeństwo Ani z Grzegorzem skończyło się niemal tuż po powrocie z podróży poślubnej. W kwietniu 2018 roku otrzymała rozwód i znalazła szczęście u boku nowego partnera. Przeszła na dietę odchudzającą i w swoich staraniach, by zeszczupleć, odniosła sukces.

Ile par i którzy z uczestników randkowego show przetrwali program i są małżeństwem do dziś? Zobacz zdjęcia! Zobacz więcej

A jak wy oceniacie najnowszą edycję?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×