"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska przeszła metamorfozę. Fani są pod wrażeniem!

Anita Szydłowska jest znana jako jedna z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta znalazła się w gronie szczęśliwców, którym udało się spotkać w programie swoją drugą połówkę. W mediach społecznościowych często pokazuje swoje życie prywatne. Niedawno pochwaliła się swoją metamorfozą. Jak zmieniła się uczestniczka? Jak komentowali jej nowy wygląd internauci?

Multimedia

Anita Szydłowska to jedna z bohaterek 3. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W Internecie dzieli się zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Fotografie, które publikuje, przedstawiają jej męża Adriana oraz ich dzieci. Pod jej postami zawsze pojawia się wiele komentarzy. Tym razem jej fotografia również wywołała wiele wypowiedzi obserwatorów. Fani Anity komentowali jej metamorfozę.

Anita i Adrian ochrzcili swoją córkę. Ojcem chrzestnym jest inny uczestnik programu!Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Metamorfoza Anity

Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się zmienić coś w swoim wyglądzie. Anita Szydłowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem jej nowej fryzury. Jak napisała w opisie fotografii, jesienią postawiła na grzywkę. Anita zdecydowała się na bardzo odważną zmianę. Nie jest to fryzura, która pasowałaby każdemu.

Kobieta zmienną jest i część z Was już zauważyła na stories, że na jesień postawiłam na grzywkę 🙂 jak Wam się podoba? ♥️ – tak swoje zdjęcie podpisała Anita.

Pod zdjęciem od razu zaczęły się pojawiać liczne opinie na temat metamorfozy Anity. Jej obserwatorzy chwalili jej włosy, ale także jej urodę. Internauci stwierdzili, że uczestniczka programu jest jedną z nielicznych osób w mediach, która świetnie wygląda bez dodatkowych zabiegów. Co dokładnie pojawiło się w komentarzach?

Przepięknie kochana 🥰 strzał w 10 to twoja fryzura 👏👌

Pięknie Pani w tej grzywce 😍 Jesień to idealny moment na taką fryzurę 👍🍁🍂więc również rozważam ✂👱

Pieknie wygladasz 😍 xxx

Co wy uważacie na temat metamorfozy Anity?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×