"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek Wojciechowski w końcu pokazał swoją nową partnerkę! Zdradził, dlaczego nie zrobił tego wcześniej

Jacek Wojciechowski był uczestnikiem 1. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna był jednym z gości na niedawnym ślubie Agaty Ząbczyk z 3. edycji programu. To właśnie na tej uroczystości uczestnik ślubnego show postanowił pokazać jak wygląda jego nowa partnerka!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Jacek Wojciechowski

Jacek Wojciechowski był jednym z uczestników 1. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci wówczas dobrali go w parę z Natalią Kobielą. Ich małżeństwo jednak nie przetrwało i para zdecydowała się na rozwód. Jeszcze w trakcie programu miało wyjść na jaw, że para nie kontynuowała swojej znajomości. Jacek i Natalia nie byli jedynymi, którzy podczas 1. edycji zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo. Tak samo jak oni, bez wyjątku, postąpiły pozostałe pary w 1. edycji ślubnego show.

Agnieszka i Kamil spotkali się po programie. Wyznali prawdę o rozstaniu! Kamil już ma nową partnerkę?Zobacz więcej

Jacek Wojciechowski w końcu pokazał swoją nową partnerkę!

Od pewnego czasu o Jacku mówiło się głównie w kontekście jego nowej partnerki. Jakiś czas temu opublikował on na swoim Instagramie tajemnicze zdjęcie, na którym można było zauważyć fragment nóg jego nowej wybranki. Tożsamość kobiety jednak nadal pozostała nieznana. Wszystko się zmieniło podczas niedawnego ślubu uczestniczki "ŚOPW 3" Agaty Ząbczyk, na którym Jacek był jednym z gości. Mężczyzna opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z tej uroczystości. Na jednym z nich, wraz z parą młodą i innymi gośćmi znalazła się również piękna brunetka - nowa partnerka Jacka.

Na łamach serwisu Cozatydzien.tvn.pl, Jacek postanowił opowiedzieć, dlaczego do tej pory ukrywał przed światem swoją nową wybrankę. Okazuje się, że chciał w ten sposób chronić swoją i jej prywatność, gdyż obawiał się, że jego nowa miłość mogłaby z czasem spotkać się z nieprzyjemnymi komentarzami pod ich adresem.

Staram się dbać o prywatność związku, gdyż moja dziewczyna jest bardzo skromną osobą, a ja obawiałem się reakcji ludzi, którzy dosyć często potrafią pisać nieprzyjemne komentarze. Teraz, gdy już mieszkamy ze sobą i więcej o sobie wiemy, zyskałem pewność, że po ujawnieniu wizerunku dziewczyny, negatywne komentarze, chociażby takie, które gdzieś na forach się pojawiały, oceniające jej wygląd, nie wpłyną na nas, a przede wszystkim na nią - wyznał.

W tej samej rozmowie Jacek wyjawił, że od tej pory będzie częściej chwalił swoją nową wybranką. Jednak jej personalia wciąż będą ukrywane w tajemnicy.

Zobacz galerię

Oliwia Ciesiółka przeszła kolejną metamorfozę! Fani nie kryją zachwytu nad jej zdjęciami z weselaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Nata (gość)

    Śliczna dziewczyna. Wygląda pięknie, naturalnie i zdrowo. Sprawia wrażenie sympatycznej i dobrze jej z oczu patrzy.

    22.07.2022 10:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×