"Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy kontrowersyjny show pojawi się na antenie TVN [WIDEO]

Czy na antenie TVN pojawi się program, w którym dwoje ludzi poznaje się tuż przed ślubem? "Ślub od pierwszego wejrzenia" prawdopodobnie przygotowywany jest przez stację już od dawna.

Multimedia

O tym, że w dzisiejszych czasach trudno odnaleźć swoją drugą połówkę nie trzeba nikomu mówić. Fakt, iż powstaje coraz więcej programów mających kojarzyć ze sobą pary to także nic nowego. Teraz przyszedł jednak czas na zrobienie kroku do przodu. Być może na antenie TVN pojawi się nowy reality show, w którym dwoje ludzi pozna się na chwilę przed... ich własnym ślubem!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ma być polską wersję duńskiego formatu "Gift Ved Første Blik...". Uczestnikami programu są single, którym drugą połówkę dobierają eksperci: prof. Bogusław Pawłowski, antropolog z Uniwersytetu Wrocławskiego, seksuolog Monika Staruch oraz psycholog dr Piotr Mosak. Odbywa się to na podstawie testów psychologicznych, rozmów z uczestnikami i ich cech biologicznych. Celem jest stworzenie "idealnej pary".

CZYTAJ TAKŻE:

"ROLNIK SZUKA ŻONY". GRZEGORZ I ANIA ZOSTANĄ RODZICAMI!
"SINGLE DO WZIĘCIA". RUSZAJĄ CASTINGI DO NOWEGO PROGRAMU TVN [WIDEO]

Para poznaje się w urzędzie stanu cywilnego, gdzie każdy musi zadecydować, czy chce wziąć ślub z przedstawioną mu osobą, czy nie. Jeśli dojdzie do zawarcia małżeństwa, widzowie przez sześć tygodni będą obserwować, jak nowożeńcom udaje się żyć razem.

Ze względu na kontrowersje, jakie niesie za sobą program, długo zastanawiano się nad tym, czy trafi na antenę już jesienią, czy później. Trudno też określić, o jakiej porze powinien być nadawany. Oprócz duńskiego oryginału, powstała też m.in. wersja amerykańska, która doczekała się już czterech sezonów. Z pierwszej edycji przetrwały dwa małżeństwa, z każdej kolejnej – wszystkie zakończyły się rozwodem. Jak będzie w Polsce?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×