"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia Ciesiółka na pierwszym zdjęciu po rozstaniu z Łukaszem! Lepiej to znosi od swojego wkrótce byłego męża?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta mieli być modelową parą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Wydawało się, że będą tworzyć zgodne i udane małżeństwo, a szybkie przywitanie na świecie potomka tylko widzów utwierdziło w tym przekonaniu. Życie to jednak nie Instagram...

Multimedia

Oliwia Ciesiółka lepiej znosi rozstanie niż Łukasz Kuchta?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zachwycali widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Od razu było widać, że młodych ciągnie do siebie, chociaż widzowie zastanawiali się na ile w tym jest prawdziwego uczucia, a ile fizycznego przyciągania.

Finalnie Oliwia i Łukasz zakończyli program jako małżeństwo, a niedługo później na świecie pojawiło się ich dziecko. I wtedy bańka prysła. Pod koniec ubiegłego roku Oliwia Ciesiółka oświadczyła, że nie jest już związana z Łukaszem. Uczestniczka show TVN napisała wówczas:

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób. Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa.

Smutny i wychudzony Łukasz na spacerze z synem. "Walcz o nią"Zobacz więcej

Część fanów pary spodziewała się takie obrotu spraw, bo od pewnego czasu Oliwia i Łukasz przestali się razem pokazywać. Ostatnio swoje zdjęcia ze spaceru z synem opublikował Łukasz, gdzie jego obserwatorzy zwracali uwagę na ogromny smutek mężczyzny. Wciąż tęskni za wkrótce byłą żoną?

Jedno z pierwszych zdjęć po rozstaniu opublikowała też Oliwia, która na swoim Insta Story pochwaliła się typowym selfie. Zdjęcie może sugerować, że kobieta lepiej znosi rozstanie. Fani zwracają uwagę, że na jej twarzy żadnego smutku nie widać.

Część z obserwatorów wciąż ma nadzieję, że Łukasz i Oliwia się zejdą, ale wygląda na to, że ich wspólna historia jest już zakończona.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Marek (gość)

    Oliwia non stop ze smartfonem i fotki sobie strzela ,zrobiła się normalnie gwiazdą .Łukasz oczekiwał chyba czegoś innego od żony

    09.04.2021 18:59
  • man (gość)

    Oliwia jest bardziej dojrzała niż ten maminsynek.on w ogóle ma jakiś problem ze swoją osobowością.matka to wiedziała.

    19.01.2021 09:40
  • Magfdss (gość)

    A ja tam od początku jej nie lubiłam poleciała na kasę a teściowa zakręciła kurek

    18.01.2021 21:40
  • Hektor (gość)

    Ta dziewczyna choć ładna to całkowicie niedojrzała.Woda sodowa odbiła.Uroda i celebrycka sława przeminie i wtedy dopiero może coś zrozumie

    18.01.2021 08:40
  • Agula_81 (gość)

    Żal mi tylko dziecka! Kolejne z rozbitej rodziny!!!

    18.01.2021 00:55
  • Wtazliwa (gość)

    Kobieta nie wie czego chce? Widziały cały co brały!

    17.01.2021 19:22
  • ... (gość)

    Szkoda pasowali do siebie... Ale to ich sprawa

    17.01.2021 16:32
  • Mia (gość)

    Na Slazku tyle fajnych dzioluch to szukoljalies goralicy

    17.01.2021 15:34
  • Karolina (gość)

    Czytam te komentarze wasze i aż nie wiem czy się śmiać czy co ? Serio każda normalna para ma w swoim życiu jakieś przeżycia. Czasem się rozstają po 1/2/5/10 lat normalka. Coś się nie zgrało i tyle może się zejdą może nie zobaczymy.

    17.01.2021 15:18
  • Doris (gość)

    Oliwia super kobieta,tam był poważny problem, który mamusia ukryła

    17.01.2021 13:53
  • Wspólczuję (gość)

    Ludzie! Co Wy tak przeżywacie! Para jakich setki. Po co żyjecie cudzym życiem? Obserwujecie co robią, co jedzą, gdzie jadą. Po co? A już w ogóle nie rozumiem fenomenu mamuśki. Dzięki programowi pani Ania została celebrytką i ma rzesze obserwatorów. Dzięki Wam, ludziom odbija i myślą że są gwiazdami.

    17.01.2021 13:11
  • Kaja (gość)

    Ludzie to wy się ogaenijcie, po co piszecie takie bzdury i oceniacie. Co wam do tego z kim chcą spędzić życie, czy samodzielnie, co was to obchodzi. "Czuję się oszukana" -co to w ogóle jest? Czy nie macie własnego życia? To, że wzięli udział w programie telewizyjnym nie oznacza, że macie prawo do oceny i rzucania wyzwisk. A pan który trzyma "krótko" swoją żonę? Etc.. no cóż współczuję tej kobiecie bycia w takim związku.

    17.01.2021 11:39
  • Zosia (gość)

    Kobieto ogarnij się bo jesteś matką i żoną a nie damą do wzięcia. Książę na białym koniu nie przyjedzie.

    17.01.2021 10:29
  • Marian (gość)

    Bo Babe To Trzeba Krótko Trzymać. Moja Halyna Wie Gdzie Jej Miejsce W Szeregu. Twardym Trza Być Nie Miękkim............................

    17.01.2021 09:58
  • Tomek (gość)

    Pewnie Nowy Już Kapcie Grzeje. Niedługo Na Insta Zobaczymy........................

    17.01.2021 09:46
  • Ana (gość)

    A ja czuje się oszukana przez tych Państwa, odegrali rolę szczęśliwych,że ojoj.... programy,sesje ..duperele jak widać i nagle rozwód, a może by tak powiedzieli dlaczego,???? Właśnie tak...? skoro przez rok paśli Nas swoim Szczęściem)Nieszczęściem...

    17.01.2021 09:38
  • Lena (gość)

    Bzdury piszesz!To nie mama zawinila tylko Oliwia.Lukasz był za dobry dla niej,Oliwia ma za duże aspiracje i dlatego ten związek się rozpadł.To Ona tęskniłem za mamusia !Mimo wszystko mam nadzieję,że Przemysł i sytuację i się pogodzie i będę razem🙂

    17.01.2021 09:34
  • Sasiad (gość)

    Jo Chodzę Do Sąsiadki. Sąsiad Idzie Do Roboty A Jo Myk Do Sąsiadeczki. Poco Mnie Baba Na Stałe. Taki Układ Najlepszy. Polecam. Najlepszego Życzę.

    17.01.2021 09:27
  • Obserwatorka (gość)

    Gdyby nie mamusia Pana młodego byłoby ok

    17.01.2021 00:38
  • Xxx (gość)

    Kobieto ogarnij się.Chcialas zabłysnąć dzięki tv szok