"Ślub od pierwszego wejrzenia" powraca! Kiedy 3. sezon kontrowersyjnego show TVN? [CO SIĘ WYDARZY]

Samotne osoby, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostaną szansę na szczęście. Po raz kolejny w poszukiwaniu drugiej połówki pomogą im eksperci z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy z dopasowania na podstawie naukowych kryteriów zrodzi się prawdziwa miłość, a nawiązane relacje sprawdzą się w praktyce?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. od poniedziałku 3.09.2018 o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Nikt jeszcze nie znalazł recepty na udany związek. Co sprawia, że małżeństwa zostają ze sobą na całe życie? Czy to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają? Jakie typy osobowości mają szansę na zbudowanie długotrwałego związku? Na te i wiele więcej trudnych pytań postarają się odpowiedzieć specjaliści pracujący w programie: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski oraz znany psycholog Piotr Mosak.

Paulina i Krzysztof o ślubie w programie. Czy żałują swojej decyzji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowym sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" do ich grona eksperckiego dołączyła psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska. Naukowcy wspólnie przejrzeli setki kwestionariuszy osobowych, zdjęć i wyników badań. Wszystko po to, żeby znaleźć tych uczestników programu, którzy ich zdaniem mają największe szanse na stworzenie szczęśliwego związku. Jest jeden problem! Swoją drugą połówkę będą mogli poznać dopiero w dniu ślubu. Czy zdecydują się na ten odważny krok i podejmą wyzwanie u boku nieznajomej osoby?

Na tych, którym wystarczy odwagi, aby powiedzieć "tak", czeka podróż poślubna oraz wspólne mieszkanie. Miłosny eksperyment potrwa miesiąc. Po tym czasie każdy z partnerów będzie musiał podjąć decyzję czy chce dalej budować wspólną przyszłość z wybranym dla niego partnerem. Jaki będzie finał tego doświadczenia? Czy dopasowane przez specjalistów pary odnajdą się we wspólnym codziennym życiu? Czas pokaże – wszak naukowe podejście nie wyklucza miłości!

Powstaje kolejny telewizyjny eksperyment! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Pan Adrian to osoba która straszy ludzi sadem tylko za to że ktoś swój czas poświęca na tworzenie profilu o programie .Pan A nie jest w małżeństwie ale takie zachowanie że straszeniem jest BArdzoz niestosowne z Pana strony

    21.09.2018 19:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×