"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy na wspólnej imprezie! Zamiast miłości znaleźli przyjaźń? [ZDJĘCIA]

Właśnie okazało się, że Marcin, Ania, Martyna i Agata z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spędzają ze sobą dużo czasu. Zorganizowali imprezę w Krakowie jako paczka przyjaciół. Zobacz jak się bawili!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest bardzo kontrowersyjnym programem. Jego uczestnicy są dobierani na podstawie testów psychologicznych, uwarunkowań biologicznych oraz preferencji seksualnych. Później, para spotyka się dopiero na ślubnym kobiercu i uczestnicy muszą wziąć ślub z nieznajomą sobie osobą. Mimo wielu wątpliwości, program doczekał się trzech edycji programu i już powstaje czwarta.

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do tej pory, tylko jedna para przetrwała, pozostałe już się rozwiodły. Teraz okazało się, że Marcin i Ania z drugiego sezonu polubili się z Martyną i Agatą z trzeciego. Żadne z nich nie znalazło w programie miłości, ale wygląda na to, że zyskali przyjaźń. Mimo że na co dzień Martyna mieszka w Warszawie, a Marcin w Płocku, czwórka uczestników programu spotkała się w Krakowie na imprezie.

Najlepsze spotkania wychodzą na spontanie. Dzieląca nas odległość nie jest dla nas przeszkodą,aby być razem - napisała Agata.

Bez wątpienia największą uwagę przykuwa Agata, która zmieniła kolor włosów i stała się bardziej otwarta na nowe znajomości. Fani są zachwyceni, że program jednak dał uczestnikom coś więcej niż tylko rozczarowanie.

Maciej ostro o eksperymencie TVN. Po programie brakowało mu bardziej kamer niż Agaty! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz jak bawili się uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Ładnie razem wyglądają?

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×