Ślub syna Zenka Martyniuka. 19-letnia Ewelina jest w ciąży! Lider zespołu Akcent już wkrótce zostanie dziadkiem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami ślub i huczne wesele syna Zenka Maryniuka - Daniela. Media informują teraz, że lider zespołu Akcent niedługo będzie mógł się sprawdzić w roli dziadka, bo synowa - 19-letnia Ewelina jest w ciąży.

Multimedia

Ślub Daniela Martyniuka odbył się w sobotę, 6 października 2018 roku. Syn lidera zespołu Akcent poślubił 19-letnią Ewelinę Golczyńską - uroczystość odbyła się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu, a wesele w Lipowym Moście. Jak informuje teraz "Super Express", Zenon Martyniuk zostanie niebawem dziadkiem, synowa Ewelina jest już w ciąży. Ukochana Daniela Martyniuka w lutym 2019 roku urodzi córeczkę, której rodzice nadali już imię Zosia.

O ciąży żony Daniela Martyniuka poinformował Marek Gwiazdowski z zespołu MIG.

Wiem, że szykuje się rewolucja w rodzinie Zenka i Danusi i że oboje są bardzo szczęśliwi! Jestem pewien, że będą wspaniałymi dziadkami. Daniel to ich jedyny syn, oczko w głowie Danusi i kopia Zenka. Ma taki sam temperament jak on, jest bardzo skromny i sympatyczny. Jeśli jego córka odziedziczy wszystkie te cechy, weźmie trochę z babci i z dziadka, będzie cudowną dziewczynką. Moje gratulacje! – powiedział Marek Gwiazdowski z zespołu MIG "Super Expressowi".

Syn Zenka Martyniuka podjechał pod kościół czerwonym Cadillakiem! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Przypominamy, że wesele Daniela Martyniuka zostało zorganizowane dla 250 osób. Jak podawał Super Express, Zenek Martyniuk podarował Młodej Parze mercedesa wartego 450 tysięcy złotych. Podróż poślubna do Ameryki Południowej została ufundowana najpewniej przez ojca panny młodej. Uroczystość miała kosztować podobno milion złotych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Bardzo śliczne ile tez mam córkę Zosie 😍

    09.10.2018 18:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×